Kontakt

ML SYSTEM Spółka Akcyjna

Zaczernie 190 G, 36-062 Zaczernie,
NIP: 517-02-04-997 REGON: 180206288, KRS: 0000565236
Wysokość Kapitału Zakładowego: 5 650 000 zł

tel. (17) 7788266
fax. : (17) 8535877
e-mail: biuro@mlsystem.pl

Fotowoltaiczne Centrum Badawczo - Rozwojowe

Zaczernie 190 G, 36-062 Zaczernie
Województwo podkarpackie, Polska

tel. (17) 7788266
fax. : (17) 8535877


RELACJE INWESTORSKIE
PEŁNOMOCNIK ZARZĄDU DS. RELACJI INWESTORSKICH

Łukasz Śnieżek
tel. 17 77 88 266 w. 450
tel. +48 533 623 550
relacje@mlsystem.pl


ZESPÓŁ SPRZEDAŻY KRAJOWEJ
KONTAKT DLA ARCHITEKTÓW, PROJEKTANTÓW, INWESTORÓW

Dyrektor ds. Projektów
Sylwester Korzeniak
tel. 502 629 352
sylwester.korzeniak@mlsystem.pl

REGION 1
Manager Projektów
Wojciech Żelazny
tel. 535 235 920
wojciech.zelazny@mlsystem.pl

REGION 2
Manager Projektów
Tomasz Kałużny
tel. 516 021 424
tomasz.kaluzny@mlsystem.pl

REGION 3
Manager Projektów
Kamil Iwanowski
tel. 537 781 060
kamil.iwanowski@mlsystem.pl

REGION 4
Manager Projektów
Kamil Iwanowski
tel. 537 781 060
kamil.iwanowski@mlsystem.pl



DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
KONTAKT DLA FIRM WYKONAWCZYCH, DYSTRYBUTORÓW, KLIENTA INDYWIDUALNEGO

Dział Obsługi Klienta

tel. 17 77 88 266 w. 351, 352, 356, 359, 360, 361, 480
dok@mlsystem.pl

Dyrektor Działu Obsługi Klienta
Grzegorz Batko
tel. 17 77 88 266 w. 351
tel. +48 533 118 402
grzegorz.batko@mlsystem.pl

Z-ca Kierownika Działu Obsługi Klienta
Mirosław Stankiewicz
tel. 17 77 88 266 w. 356
tel. +48 753 323 066
miroslaw.stankiewicz@mlsystem.pl

Manager Projektów
Paweł Kijanka
tel. 17 77 88 266 w. 480
tel. +48 887  782 508
pawel.kijanka@mlsystem.pl

Doradca Techniczno-Handlowy
Karolina Bury
tel. 17 77 88 266 w. 352
tel. +48 731 556 558
karolina.bury@mlsystem.pl

Doradca Techniczno-Handlowy
Ewelina Pasternak

tel. +48 731 006 007
ewelina.pasternak@mlsystem.pl

Doradca Techniczno-Handlowy
Grzegorz Bachórz
tel. 17 77 88 266 w. 360
tel. +48 731 006 003
grzegorz.bachorz@mlsystem.pl

Doradca Techniczno-Handlowy
Rafał Mitka
tel. 17 77 88 266 w. 361
tel. +48 731 006 008
rafal.mitka@mlsystem.pl



DZIAŁ EKSPORTU

Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży
Jacek Łudzik
tel. +48 570 604 260
jacek.ludzik@mlsystem.pl



DZIAŁ SPRZEDAŻY SZKŁA

Produkt Manager
Piotr Baran
tel. +48 534 603 953
piotr.baran@mlsystem.pl