Nagrody

Przyznane nagrody i wyróżnienia.

ML System został laureatem plebiscytu Orłów Wprost – nagrody dla przedsiębiorców, „którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju”. Wyróżnienie zostało wręczone przez redaktora naczelnego tygodnia „Wprost” p. Jacka Pochłopienia.

 

Dyplom dla ML System S. A. wyróżnionej za dynamiczny rozwój i wzrost wartości rynkowej w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017 przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Logo promocyjne Gepard Biznesu 2017 nowe

Dyplom-Gepard-Biznesu-2017

Dyplom dla ML System S. A. wyróżnionej w X edycji Konkursu Efektywna Firma 2017 za wysoką efektywność działania przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Dyplom dla ML System S. A. wyróżnionej w VI edycji Konkursu Wielki Modernizator Polski 2017 za duże inwestycje w środki trwałe i wielka amortyzację przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Dyplom dla ML System S. A. wyróżnionej za osiągnięcie bardzo wysokiej wartości rynkowej w X edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2017 przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Za wsparcie Fundacji MAM MARZENIE, dzięki któremu spełniło się marzenie Mikołaja.

 

Miło nam poinformować, że w dniu 17.11.2016 r. zostaliśmy zwycięzcą prestiżowego konkursu i otrzymaliśmy nagrodę Prezydenta RP w kategorii Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce, a nagrodę z rąk Prezydenta RP odebrał Prezes Zarządu ML System S.A. Pan Dawid Cycoń. Jest to szczególne wyróżnienie, ponieważ prowadzona przez nas działalność w zakresie innowacyjnych rozwiązań fotowoltaicznych została doceniona i wyróżniona przez Prezydenta RP. Czujemy się zaszczyceni tym faktem zwłaszcza, że o nagrodę walczyło 200 firm z całej Polski.

0k3a7921
0k3a7880
Mamy przyjemność poinformować, że otrzymaliśmy Certyfikat ZŁOTY PŁATNIK za zachowanie najwyższych standardów płatniczych w 2015 roku. Złoty Płatnik 2015 to prestiżowa nagroda, która jest przyznawana firmom spełniającym jednocześnie wszystkie kryteria konkursu.
ZP2015_baner_624x203
 1

W dniu 16 grudnia 2015r. odbyło się XXVI Podkarpackie Forum Innowacyjności, podczas którego wręczone zostały nagrody tegorocznej edycji Konkursu INNOWATOR PODKARPACIA.

Konkurs odbywa się cyklicznie – tegoroczna edycja zorganizowana została przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego wraz z Politechnikę Rzeszowską im. I Łukasiewicza pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Wojewody Podkarpackiego.

Firmie ML SYSTEM już po raz drugi przyznany został tytuł Innowator Podkarpacia – poprzednio w roku 2013 w kategorii małe przedsiębiorstwo za autorskie rozwiązanie „modułu fotowoltaicznego NoFrost”. W tym roku nagrodzeni zostaliśmy w tej samej kategorii za „drukowane ogniwa fotowoltaiczne dla zastosowań w budownictwie”.

Innowator-Podkarpacia-2015-dla-ML-System_www(1)
Prezes-ML-System-podczas-odbierania-wyroznienia-Innowator-Podkarpacia

Drukowane ogniwa fotowoltaiczne dla zastosowań w budownictwie to pierwszy tego typu produkt na świecie

W produkcie ML System absorber – najczęściej krzem – został zastąpiony barwnikiem, a energochłonne, wysokotemperaturowe procesy przetwarzania procesem drukowania. Drukowane ogniwa fotowoltaiczne będą stanowiły atrakcyjną wizualnie alternatywę dla wszystkich dotychczasowych technologii fotowoltaicznych poprzez możliwość doboru wzoru, barw i transparentności. Stanowią podstawę budowy tzw. „szyb, które dają prąd”.

Innowator Podkarpacia nagroda dla ML System
Innowator-Podkarpacia-dla-ML-System-za-drukowane-ogniwa-fotowoltaiczne(1)

I miejsce dla ML System w kategorii firm średnich województwa podkarpackiego.

Celem rankingu jest wskazanie, wyróżnienie i nagrodzenie firm wiarygodnych i charakteryzujących się najlepszymi wynikami finansowymi, ma on charakter cykliczny i przygotowywany jest raz do roku.

Organizatorem i pomysłodawcą rankingu jest wydawca „Dziennika Gazety Prawnej” INFOR Sp. z o.o. Cechy które charakteryzują nagrodzone firmy to między innymi minimalne ryzyko współpracy – decydujący jest współczynnik Failure Score D&B Poland Sp. z o.o.- oraz dodatnia dynamika wzrostu sprzedaży w latach 2013/2014.

SkrzydlaB-www
SkrzydlaB_ML

Polska Nagroda Innowacyjności to wyróżnienie,przyznane przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję Forum Przedsiębiorczości. Celem przeprowadzonego konkursu jest nagrodzenie podmiotów działających na polskim rynku, których działalność cechuje innowacyjność i dbałość o sferę badawczo-rozwojową.

Laureatami tego prestiżowego konkursu są zatem wiodące w na polskim rynku podmioty, prowadzące szeroką działalność naukową i rozwojową oraz promujące współpracę nauki z biznesem.

Przyznanie nagrody firmie ML System jest docenieniem sukcesów w jej wieloletniej pracy naukowej tj. w projektach badawczych, a także działalności zacieśniającej współpracę firmy z instytucjami takimi jak: Instytutem Fraunhofera, Uniwersytetem Jagiellońskim, Polską Akademią Nauk, Akademią Górniczo-Hutniczą, Uniwersytetem Rzeszowskim, Politechniką Rzeszowska, Politechniką Wrocławską, EIT+, 3DNano.

Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce podczas uroczystej gali III Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w dniach 5-6 listopada 2015 r. w Łodzi. Kongres ten jest unikalnym wydarzeniem, które ma na celu stworzenie forum wymiany myśli i poglądów dla polskich przedsiębiorców, naukowców i polityków. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły m. in. Ministerstwa Gospodarki oraz Infrastruktury i Rozwoju.

pni_2015_www
FP2015_www

4 grudnia podczas XXIII Podkarpackiego Forum Innowacyjności zostały wręczone nagrody laureatom konkursu „Wzorowe Podkarpackie 2014r.”. W kategorii „Wzorowy Produkt” nagrodę otrzymała firma ML SYSTEM Sp. z o .o. za wdrożony „Carport Solar System” – nagroda została przyznana za integrację nowoczesnych rozwiązań technologicznych w przestrzeni publicznej oraz za możliwość wprowadzania dalszych funkcji użytkowych w ww. rozwiązaniach.

dyplom wzorowe podkarpackie
6N8C6448
6N8C6450
6N8C6486
6N8C6534

Firma ML SYSTEM Sp. z o. o. otrzymała wyróżnienie w konkursie „INNOFIRMA – PARKOWE ORŁY 2014” dla najbardziej innowacyjnych firm zlokalizowanych na terenie Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości organizowanym przez Stowarzyszenie Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce. Na konkurs INNOFIRMA Parkowe Orły wpłynęło 36 zgłoszeń firm z 15 parków i inkubatorów technologicznych z całej Polski.

dyplom

Dnia 25 czerwca 2013 r. w Sali kameralnej Filharmonii Podkarpackiej na uroczystej gali wręczono statuetki laureatom Złotej Setki Podkarpacia 2012 . W rozstrzygnięciu rankingu największych firm Podkarpacia uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych regionu oraz liczne grono przedstawicieli największych i najlepszych przedsiębiorstw Podkarpacia. Uhonorowano przedsiębiorstwa liderujące w siedmiu specjalistycznych kategoriach.

Firma ML SYSTEM Sp. z o. o. uklasyfikowała się na pierwszym miejscu w kategorii „Dynamika przychodów ze sprzedaży .”, na siódmym miejscu w kategorii „Rentowność sprzedaży” oraz na siedemdziesiątym piątym miejscu na liście 100 największych przedsiębiorstw Podkarpacia.

100firmfotBF
Laureaci Złotej Setki Podkarpacia 2012 r.
ABF_7559
ABF_7562
Właściciele Firmy ML SYSTEM Sp. z o.o. odbierają nagrodę w kategorii – „Dynamika przychodów ze sprzedaży w 2012 r. w porównaniu z 2011 r.”

Firma ML SYSTEM otrzymała tytuł : Modernizacja Roku 2012r. w kategorii „Użyteczność Publiczna”. W głosowaniu internetowym został wyróżniony budynek Zarządu Dróg Miejskich w Gliwicach którego wykonawcą była firma ML SYSTEM oraz PRUiM S.A. w ramach zadania „Wykonanie przebudowy i rozbudowy budynku przy ul. Płowieckiej 31 w Gliwicach dla potrzeb Zarządu Dróg Miejskich w Gliwicach z uwzględnieniem pomieszczeń Centrum Sterowania Ruchem”

W dniu 12 grudnia 2013r. podczas XXII Podkarpackiego Forum Innowacyjności zostały wręczone nagrody tegorocznej edycji Konkursu Innowator Podkarpacia, który został zorganizowany przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego, Wojewody Podkarpackiego oraz Rektora Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza. Firmie ML SYSTEM przyznany został tytuł Innowator Podkarpacia 2013 w kategorii małe przedsiębiorstwo za autorskie rozwiązanie „Moduł fotowoltaiczny NoFrost”.

Innowator podkarpacia 2013

II edycja konkursu na najlepsze zrealizowane projekty z funduszy Europejskich „Perły Podkarpacia” zakończona. Firma ML SYSTEM została wyróżniona w kategorii Perła wśród projektów przedsiębiorców za realizację projektu „Utworzenie zaplecza badawczo-rozwojowego w firmie ML SYSTEM poprzez stworzenie fotowoltaicznego laboratorium badań i pomiarów ogniw krzemowych oraz organicznych” . Celem konkursu było wyróżnienie ciekawych inicjatyw, które odpowiadają na potrzeby lokalnych społeczności i w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju regionu.

dyplom_unijne_perly_podkarpacia_2013

Firma ML SYSTEM otrzymała tytuł : RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2013 – Jakość, Kreatywność, Efektywność i tym samym, znalazła się w gronie laureatów najbardziej innowacyjnych firm w Polsce plebiscytu organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna.

logo-leader-innowacji
dyplom-leader-innowacji

Dnia 19.02.2014r. w Muzeum Lotnictwa w Krakowie zostały wręczone nagrody w Plebiscycie „Gazele Biznesu 2013” którego organizatorem jest Dziennik „Puls Biznesu”. Firma ML SYSTEM zajęła II miejsce w rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm Województwa Podkarpackiego oraz XIV w rankingu ogólnopolskim.

Beznazwy1
gazeel 2
gazele 1