Fotowoltaika Legnica – ML SYSTEM SA
Strona główna > Fotowoltaika Legnica
 

ML System S.A. to nowoczesna firma, która nieustannie wprowadza innowacje na rynku technologii fotowoltaicznej. Jako jedyna komercyjna organizacja prowadzimy regularne badania nad rozwojem tej dziedziny.

Fotowoltaika Legnica

Firma ML System jest wyspecjalizowana w produkcji i dostarczaniu wysokosprawnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki tradycyjnej (moduły PV) i fotowoltaiki zintegrowanej z budownictwem (moduły BIPV ( z ang. building integrated photovoltaics) Zastosowanie rozwiązań ML System to skuteczny i przede wszystkim sprawdzony sposób na ograniczenie wykorzystania EP (energii pierwotnej, nieodnawialnej) i tym samym spełnienie wszystkich wymogów prawnych. Firma dysponuje własnym, wysoko wyspecjalizowanym Centrum Badawczo-Rozwojowym, w którym testuje wszystkie elementy wchodzące w skład finalnych produktów. Dopiero gdy spełnią one normy jakościowe, wówczas trafią na rynek. Oferta ML System S.A. obejmuje m.in. carporty, pergole, konstrukcje fotowoltaiczne, instalacje dachowe i gruntowe. Ponadto dostępne są inwertery, rozdzielnice, wydajne moduły PV i BIPV, a także autorski system zarządzania energią ML SCADA.

Fotowoltaika Legnica - sprawdzona inwestycja w czystą energię

Czym wyróżniają się moduły fotowoltaiczne PV i BIPV firmy ML System S.A? Przede wszystkim ponadprzeciętną żywotnością, bezawaryjnością i uniwersalnym zastosowaniem. Ponadto zapewniają produkcję energii nie tylko podczas słonecznych dni, ale również w trakcie niepogody. Panele fotowoltaiczne w mieście Legnica, ze względu na swoje właściwości (wysoką sprawność, wydajność i stabilność), idealnie nadają się nie tylko do domowych, ale również przemysłowych instalacji. Oferta ML System S.A. obejmuje moduły charakteryzujące się różnymi parametrami (w tym mocą i maksymalnym napięciem systemu). Wszystkie informacje i szczegółowe opisy są dostępne na stronie sklepu.

Panele solarne Legnica - skuteczny sposób na oszczędności

Wydajne instalacje fotowoltaiczne to skuteczne zabezpieczenie przed podwyżkami cen energii. Ponadto zapewniają niezależność energetyczną, poczucie bezpieczeństwa i ochronę przed niestabilną sytuacją na rynku energetycznym. Nie bez znaczenia jest również bezemisyjność, a także oszczędności, które systematycznie rosną, wraz z czasem użytkowania instalacji.

Pergole, czyli czysta energia dla każdego

Asortyment ML System S.A. obejmuje m.in. pergole, czyli fotowoltaiczne zadaszenie tarasów umożliwiające efektywne i darmowe produkowanie energii ze słońca. Cała konstrukcja wyróżnia się estetycznym wyglądem i pełną odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Wysoka wytrzymałość sprawia, że może być bezpiecznie eksploatowana przez cały rok. Panele fotowoltaiczne, które są nieodłącznym elementem instalacji, charakteryzują się wysoką wydajnością w tracie słonecznych i pochmurnych dni. Oferujemy zestawy przeznaczone do samodzielnego montażu, zawierające wszystkie niezbędne podzespoły i akcesoria do uruchomienia instalacji w mieście Legnica.

Carporty, darmowe ładowanie pojazdów i urządzeń elektrycznych dla wszystkich

Na szczególną uwagę zasługuje także fotowoltaiczne zadaszenie parkingu, czyli carport. Konstrukcje tego typu można indywidualne dopasować do wymagań użytkowników. Modyfikacji może ulec rodzaj oświetlenia, przezierność i przede wszystkim liczba stanowisk do ładowania. Panele fotowoltaiczne w mieście Legnica wykorzystane do fotowoltaicznego zadaszenia parkingów są w pełni odporne na działanie czynników zewnętrznych. Carporty doskonale sprawdzają się nie tylko w przydomowych, ale również osiedlowych i ogólnodostępnych miejscach postojowych. Umożliwiają bezpieczne, szybkie i darmowe ładowanie pojazdów i urządzeń elektrycznych znajdujących się w zasięgu. Podobnie jak pergole, są dostarczane w formie zestawów do samodzielnego montażu.