Fotowoltaika Siedlce – ML SYSTEM SA
Strona główna > Fotowoltaika Siedlce
 

ML System S.A. to nowoczesna firma, która nieustannie wprowadza innowacje na rynku technologii fotowoltaicznej. Jako jedyna komercyjna organizacja prowadzimy regularne badania nad rozwojem tej dziedziny.

Fotowoltaika Siedlce

OZE, (odnawialne źródła energii) nie emitują do środowiska żadnych szkodliwych substancji, dlatego są nazywane bezemisyjnymi. Firma ML System S.A wyspecjalizowała się w produkowaniu i dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań zarówno z zakresu fotowoltaiki tradycyjnej (moduły PV), jak i w pełni zintegrowanej z budownictwem - BIPV (z ang. building integrated photovoltaics). Dysponujemy własnym Centrum Badawczo - Rozwojowym, w którym przeprowadzamy rygorystyczne testy wszystkich podzespołów. Dopiero gdy finalny produkt spełnia każdą normę, trafia do szerokiej sprzedaży. W ofercie ML System S.A. dostępne są wysokosprawne moduły PV, BIPV, a także gotowe konstrukcje fotowoltaiczne, inwertery i rozdzielnice. Proponujemy także carporty, pergole, instalacje dachowe, gruntowe i autorski system ML SCADA przeznaczony do efektywnego zarządzania energią pozyskiwaną ze słońca.

Fotowoltaika Siedlce - wydajne i niezawodne moduły PV

Moduły fotowoltaiczne ML System S.A. wyróżniają się wysoką sprawnością i wydajnością nie tylko w trakcie słonecznych, ale również pochmurnych dni. Ponadto są w pełni odporne na działanie warunków atmosferycznych i charakteryzują się długą żywotnością. Takie połączenie sprawia, że panele fotowoltaiczne w mieście Siedlce doskonale sprawdzają w produkcji darmowej energii nie tylko w domowych, ale również przemysłowych instalacjach. Kolejną zaletą opisywanych modułów jest uniwersalna kompatybilność z większością najczęściej wykorzystywanych systemów mocowań. Aby zapoznać się ze szczegółowym opisem i parametrami technicznymi poszczególnych modułów, zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Fotowoltaika w mieście Siedlce - opłacalna inwestycja w energię ze słońca

Wydajne i niezawodne instalacje fotowoltaiczne są skutecznym zabezpieczeniem m.in. przed podwyżkami cen energii. Dodatkowo chronią przed niestabilną sytuacją na całym rynku energetycznym. Nie bez powodu energia ze słońca jest nazywana bezemisyjną. W trakcie całego procesu produkcji, do środowiska nie trafiają żadne szkodliwe substancje. Panele solarne w mieście Siedlce umożliwiają efektywne produkowanie czystej i przede wszystkim darmowej energii. Oszczędności wynikające z inwestycji w instalacje fotowoltaiczne są tym większe, im dłużej system jest eksploatowany.

Funkcjonalne carporty i pergole - zielona energia dla każdego

Na szczególną uwagę zasługują fotowoltaiczne zadaszenia parkingów, czyli carporty. Instalacje tego typu są dostępne w formie zestawów do samodzielnego montażu. W skład kompletów wchodzą m.in. solidna konstrukcja aluminiowa, skrzynki zabezpieczeniowe AC/DC, inwerter, wszystkie uszczelnienia, stacje ładowania, wysokosprawne moduły i szczegółowa instrukcja montażu. Panele fotowoltaiczne, które są nieodłączną częścią całej konstrukcji, zapewniają efektywną produkcję energii w mieście Siedlce nie tylko w słoneczne dni, ale również w trakcie niepogody. Carporty doskonale sprawdzają się jako instalacje domowe, osiedlowe, a także zlokalizowane w centrach miast. Umożliwiają szybkie, bezpieczne i darmowe ładowanie pojazdów i urządzeń elektrycznych znajdujących się w zasięgu. Kolejną propozycją ML System S.A. są pergole, czyli fotowoltaiczne zadaszenie tarasu. To estetyczne konstrukcje, które również są oferowane w formie zestawów do samodzielnego montażu. Pergole umożliwiają pozyskiwanie czystej i darmowej energii przez cały rok. Idealnie sprawdzają się jako źródła zasilania oświetlenia, a także urządzeń elektrycznych znajdujących się w pobliżu.