Fotowoltaika Zielona Góra – ML SYSTEM SA
Strona główna > Fotowoltaika Zielona Góra
 

ML System S.A. to nowoczesna firma, która nieustannie wprowadza innowacje na rynku technologii fotowoltaicznej. Jako jedyna komercyjna organizacja prowadzimy regularne badania nad rozwojem tej dziedziny.

Fotowoltaika Zielona Góra

Systemy fotowoltaiki tradycyjnej (PV) oraz tej zintegrowanej z budownictwem (BIPV z ang. building integrated photovoltaics) firmy ML System wyróżniają się na rynku wysoką wydajnością i sprawnością, a także długą żywotnością. Wszystkie podzespoły składające się na finalny produkt są poddawane specjalistycznym testom jakościowym we własnym, nowoczesnym i wysoce wyspecjalizowanym Centrum Badawczo - Rozwojowym. Dopiero po spełnieniu wszystkim norm trafiają do szerokiej sprzedaży. Asortyment ML System S.A. obejmuje wysokosprawne i niezawodne moduły PV, BIPV, a także rozdzielnice i falowniki. Ponadto w stałej ofercie znajdują się konstrukcje fotowoltaiczne, pergole, carpoty i niezwykle wydajny autorski system ML SCADA przeznaczony do efektywnego zarządzania darmową energią ze słońca.

Fotowoltaika Zielona Góra - wysokosprawne moduły PV

Największymi zaletami modułów fotowoltaicznych ML System S.A. są ponadprzeciętna żywotność, wysoka sprawność oraz wydajność. Zestawienie tych cech sprawia, że panele solarne w mieście Zielona Góra są montowane zarówno w przydomowych, jak i w przemysłowych instalacjach fotowoltaicznych. Ponadto ich konstrukcja gwarantuje pełną kompatybilność z większością najczęściej wykorzystywanych systemów montażowych. Fotowoltaika w mieście Zielona Góra jest montowana nie tylko na płaskich i pochyłych dachach, ale również na konstrukcjach umożliwiających montaż gruntowy. Zróżnicowana oferta ML System S.A. obejmuje moduły PV charakteryzujące się różną mocą, maksymalnym napięciem systemu, a także innymi parametrami technicznymi. Szczegółowe opisy wraz ze specyfikacją techniczną są dostępne na stronie sklepu.

Fotowoltaika w Zielonej Górze - najważniejsze korzyści

Wydajne instalacje fotowoltaiczne ML System S.A pozwalają na produkowanie darmowej i przede wszystkim czystej energii. Jej pozyskiwanie nie wiąże się z emisją żadnych szkodliwych substancji, dzięki czemu jest przyjazna dla środowiska. Kolejną korzyścią wynikającą z montażu i użytkowania wysokosprawnych instalacji fotowoltaicznych jest skuteczne zabezpieczenie przed podwyżkami cen energii. Fotowoltaika w mieście Zielona Góra to niezależność energetyczna zapewniająca poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Im dłużej pozyskujemy darmową energię ze słońca, tym większe oszczędności generujemy.

Pergole, czyli fotowoltaiczne zadaszenie tarasu

W stałej ofercie ML System S.A są dostępne pergole, czyli funkcjonalne i estetyczne zadaszenie tarasu wykonane z m.in. wydajnych modułów fotowoltaicznych. Takie rozwiązanie umożliwia pozyskiwanie czystej, bezemisyjnej energii i wykorzystywanie jej na własne potrzeby. Pergole mogą być używane m.in. do zasilania oświetlenia. Cała konstrukcja wyróżnia się pełną odpornością na działanie warunków atmosferycznych. W praktyce oznacza to, że pergole można efektywnie eksploatować przez cały rok. Fotowoltaiczne zadaszenie tarasu jest estetyczne, dzięki czemu doskonale wpasuje się w każdą aranżację ogrodu.

Carporty, czyli fotowoltaiczne zadaszenie parkingów

Na szczególną uwagę zasługują także carporty. Wysokosprawne panele fotowoltaiczne które są głównymi elementami całej konstrukcji, umożliwiają szybkie, bezpieczne i przede wszystkim darmowe ładowanie pojazdów elektrycznych w mieście Zielona Góra. Ponadto fotowoltaiczne zadaszenie parkingów może być wykorzystywane jako źródła zasilania urządzeń elektrycznych znajdujących się w pobliżu instalacji. Carporty doskonale sprawdzają się zarówno na prywatnych posesjach, jak i na osiedlach oraz w innych miejscach, w których zachodzi potrzeba uzupełnienia energii w pojazdach bądź w urządzeniach elektrycznych. Asortyment ML System S.A. obejmuje zestawy zawierające wszystkie niezbędne elementy przeznaczone do samodzielnego montażu pergoli i carportów. Są to m.in. wytrzymałe konstrukcje wykonane z aluminium, skrzynki zabezpieczeniowe AC i DC, stacje do ładowania pojazdów, inwerter i akcesoria.