Fotowoltaiczne zadaszenie parkingu CARPORT – ML SYSTEM SA
Strona główna > Fotowoltaiczne zadaszenie parkingu CARPORT

  Carport

Wychodząc naprzeciw trendowi, jakim jest elektromobilność, ML System ma do zaoferowania wiaty parkingowe przystosowane do potrzeb zasilania samochodów elektrycznych, hybrydowych plug-in, oraz wszelkiej mobilności elektrycznej takiej jak hulajnogi, rowery czy skutery elektryczne.

Carport, czyli fotowoltaiczne zadaszenie miejsc parkingowych, to funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie opracowane z myślą parkingach miejskich, wiatach samochodowych, rowerowych, miejscach postojowych skuterów czy hulajnóg elektrycznych. Jest to produkt możliwy do adaptacji w projektach zadaszenia pojedynczych miejsc postojowych jak również parkingów wielostanowiskowych. Wykorzystanie energii słonecznej do zasilania samochodu lub innych urządzeń elektrycznych znajdujących się w budynku pozwoli zaoszczędzić na wydatkach za prąd, dbając przy tym o środowisko naturalne.

Konstrukcja zadaszenia jest wykonana w opcji szczelnej (Sun Energy, Prestige), zabezpieczającej samochody przed promieniami słonecznymi i opadami atmosferycznymi.

Połączenie modułów z funkcją No-Frost eliminuje konieczność odśnieżania pokrycia zadaszenia, zabezpiecza przed możliwością powstania sopli stanowiących zagrożenie dla ludzi oraz ryzyko uszkodzenia pojazdu, jak również umożliwia produkcję energii elektrycznej w miesiącach zimowych (w okresach, kiedy standardowe rozwiązania fotowoltaiczne tracą swoją wydajność z powodu zalegającego śniegu).


Zainteresowany? Zadzwoń: +48 731 006 003

Jeśli chcesz otrzymać szczegółową ofertę, wypełnij formularz u dołu strony.


Carport-dzien-Ml-SystemCarport-Ml_system-noc-

Funkcjonalności

 SZCZELNY

Konstrukcja wraz z modułami zapewnia szczelność na wodę opadową oraz zabezpiecza przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi takimi jak promieniowanie słoneczne, deszcz czy śnieg (w opcji Sun Energy oraz Prestige).

 BEZPIECZNY

Podwójne hartowane laminowane szkło zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowników.

 FUNKCJONALNY

Prosty system montażowy daje możliwość połączenia wielu modułów, dzięki czemu carport sprawdza się jako zadaszenie tarasu o różnych rozmiarach. Możliwość personalizacji wymiarów pozwoli na dowolne dopasowanie do potrzeb klienta.

 WYTRZYMAŁY

Odporna na zewnętrzne warunki atmosferyczne, a w tym m. in. parcie, ssanie wiatru i zalegający śnieg. Moduły fotowoltaiczne szkło-szkło zapewniają bezpieczeństwo użytkowania, trwałość i wydajność. Stabilna aluminiowa konstrukcja zapewnia trwałość pergoli na lata.

 GWARANCJA

na system - 24 miesiące

 MONTAŻ

Czytelna instrukcja krok po kroku do samodzielnego montażu lub możliwość zamówienia konstrukcji wraz z montażem.

Carport-MLSystem-1Carport-MLSystem-1

Opcje dodatkowe - zapytaj o nie sprzedawcę

 

Zainteresowany? Wypełnij formularz kontaktowy


    Przykładowe realizacje

    *Treści i zdjęcia zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu handlowym. Materiały mają charakter wyłącznie poglądowy i informacyjny.