Fotowoltaiczne zadaszenie parkingu CARPORT – ML SYSTEM SA
Strona główna > Fotowoltaiczne zadaszenie parkingu CARPORT

  Carport

Wychodząc naprzeciw nowemu trendowi, jakim jest elektromobilność, ML System ma do zaoferowania wiaty parkingowe przystosowane do potrzeb zasilania samochodów elektrycznych, hybrydowych plug-in, oraz wszelkiej mobilności elektrycznej takiej jak hulajnogi, rowery czy skutery elektryczne.

Carport, czyli fotowoltaiczne zadaszenie miejsc parkingowych, to funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie opracowane z myślą parkingach miejskich, wiatach samochodowych, rowerowych, miejscach postojowych skuterów czy hulajnóg elektrycznych. Jest to produkt możliwy do adaptacji w projektach zadaszenia pojedynczych miejsc postojowych jak również parkingów wielostanowiskowych. Wykorzystanie energii słonecznej do zasilania samochodu lub innych urządzeń elektrycznych znajdujących się w budynku pozwoli zaoszczędzić na wydatkach za prąd, nie szkodząc przy tym środowisku naturalnemu.

Konstrukcja zadaszenia jest wykonana w opcji szczelnej, zabezpieczającej samochody przed promieniami słonecznymi i opadami atmosferycznymi, lub w formie kaskadowej bądź lameli.

Połączenie modułów z funkcją No-Frost eliminuje konieczność odśnieżania pokrycia, zabezpiecza przed możliwością powstania sopli mogących uszkodzić osobę lub pojazd, jak również umożliwia produkcję energii elektrycznej w miesiącach zimowych (w okresach, kiedy standardowe rozwiązania są przykryte śniegiem).

 


Zainteresowany? Zadzwoń: +48 731 006 003

Jeśli chcesz otrzymać szczegółową ofertę, wypełnij formularz u dołu strony.


Carport-dzien-Ml-SystemCarport-Ml_system-noc-

Funkcjonalności

 SZCZELNY

Konstrukcja wraz z modułami zapewnia szczelność na wodę opadową oraz zabezpiecza przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi takimi jak promieniowanie słoneczne, deszcz czy snieg.

 BEZPIECZNY

Podwójne hartowane laminowane szkło zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowników.

 FUNKCJONALNY

Prosty system montażowy daje możliwość połączenia wielu modułów, dzięki czemu pergola sprawdza się jako zadaszenie tarasu o różnych rozmiarach. Możliwość personalizacji wymiarów pozwoli na dowolne dopasowanie do potrzeb klienta.

 WYTRZYMAŁY

Odporna na zewnętrzne warunki atmosferyczne, a w tym m. in. parcie, ssanie wiatru i zalegający śnieg. Moduły fotowoltaiczne szkło-szkło zapewniają bezpieczeństwo użytkowania, trwałość i wydajność. Stabilna aluminiowa konstrukcja zapewnia trwałość pergoli na lata.

 GWARANCJA

na system - 24 miesiące

 MONTAŻ

Czytelna instrukcja krok po kroku do samodzielnego montażu lub możliwość zamówienia wraz z montażem

ML System-Carport-1ML System-Carport-1

Zainteresowany? Wypełnij formularz kontaktowy


    Referencje