Szklany grzejnik


Szklany grzejnik firmy ML System
, to połączenie nowoczesnego designu oraz najwyższej jakości wykonania. Urządzenie to zapewnia optymalne warunki termiczne. Przeznaczone jest dla osób, które chcą wyposażyć swoje wnętrze w innowacyjne nieszablonowe urządzenie.

Szeroki wachlarz wzornictwa i kolorystyki, sprawia, że urządzenie idealnie dopasuje się do aranżacji każdego  pomieszczenia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Model1500 U1500 D1500 L1500 R
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
(bez elementów montażowych)
1200 x 600 x 30 mm600 x 1200 x 30 mm
Położenie sterowania i wyświetlaczaGóraDółLewoPrawo
Waga (bez elementów montażowych)15kg
Moc znamionowa1500W
Zasilanie230 V/50 Hz, zintegrowany przewód zasilający
Maks. temperatura grzejnika70°C (ograniczona elektronicznie)
Szybkość grzaniado 10°C/min
Stopień ochrony IPIP 65
NadrukCeramiczny, wykonany techniką InkJet
SterowanieElektroniczne, dotykowe
Funkcje dodatkowe-ochrona przed przegrzaniem
-utrzymanie zadanej temperatury
-wyświetlacz LED
GALERIA PRODUKTU

Szklany grzejnik to rozwiązanie, które znakomicie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, gdzie duże znaczenie ma atrakcyjny design elementów wyposażenia oraz najwyższa jakość wykonania. Takie urządzenia zostały stworzone z myślą o osobach stawiających na innowacyjne i nieszablonowe dodatki. Grzejnik, oprócz niezwykle estetycznego wyglądu, zapewnia także optymalne warunki termiczne. Szklany grzejnik od ML System S. A. występuje w dowolnych wersjach kolorystycznych oraz wzorach, dzięki czemu można bez problemu dopasować go do różnych aranżacji i wielu pomieszczeń. Grzejnik szklany pozwala na utrzymanie odpowiednich warunków klimatycznych w pomieszczeniu, co bezpośrednio przekłada się na komfort domowników oraz ich samopoczucie.

Grzejnik elektryczny szklany - innowacyjne rozwiązania do Twojego domu

Opisywane urządzenie stanowi nowoczesną alternatywę dla klasycznych grzejników żeliwnych i blaszanych. To nowatorskie rozwiązanie posiadające wiele zalet. Sprawdza się jako wydajne urządzenie grzewcze oraz ciekawy element wystroju wnętrza. Szklany grzejnik elektryczny wyróżnia się innym sposobem działania, w porównaniu do tradycyjnych modeli żeliwnych i blaszanych. Takie egzemplarze są rozgrzewane za pomocą wody, która płynie w zamkniętym obiegu. Szklane wersje z kolei emitują ciepło w wyniku przepływu prądu elektrycznego. Mamy zatem do czynienia ze zjawiskiem polegającym na zamianie energii elektrycznej na cieplną. Ciepło odpowiada za uruchomienie zjawiska konwekcji. W jego wyniku pojawia się cyrkulacja powietrza, w wyniku której masa powietrza wyróżniającego się wyższą temperaturą wypiera masę o niższej temperaturze, znajdującą się nad grzejnikiem. Oprócz tego pojawia się promieniowanie cieplne, które pochodzi od rozgrzanej płyty grzejnika.

W jakich pomieszczeniach sprawdzi się grzejnik szklany?

Model T Glass to rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć konieczności czekania na podgrzanie i wprowadzenie wody grzewczej w obieg, co często ma miejsce w przypadku tradycyjnych grzejników podłączonych pod wspólny obieg. Modele oferowane przez ML System S. A. wykorzystują ogrzewanie elektryczne, dzięki czemu domownicy mogą włączyć je w dowolnym momencie, niezależnie od procesów zachodzących w obiegu wodnym. Grzejnik dekoracyjny szklany nagrzewa się w krótkim czasie (10°C/min). Temperaturę grzania ustawia się na panelu dotykowym. Dzięki temu można cieszyć się przyjemnym ciepłem już po kilku minutach, niezależnie od warunków atmosferycznych. Takie urządzenia znakomicie sprawdzają się w każdym użytkowym pomieszczeniu, zarówno w łazience, kuchni, salonie, sypialni jak i w pomieszczeniach biurowych.

Grzejniki szklane - dodatkowe informacje

Opisywane urządzenia wyróżniają się powierzchnią o wymiarach 1200mm x 600mm i mocą grzewczą wynoszącą 1450W. Jeśli zależy Ci na większej liczbie grzejników w domu lub mieszkaniu, możesz w wygodny sposób sterować ich pracą zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Dzięki temu uzyskanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu nie stanowi problemu. Sterowanie grupowe odbywa się z poziomu pojedynczego sterownika. Urządzenia dostępne w ofercie ML System S. A. wyróżniają się łatwym montażem i niewielką wagą, a przy tym zajmują mało miejsca na ścianie. Kolejne zalety to wysokość efektywność energetyczna, prosta obsługa oraz łatwość utrzymania w czystości. Istnieje możliwość wykonania grzejnika zgodnie z indywidualnym projektem, co pozwala na maksymalne spersonalizowanie urządzenia.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:

Karolina Jurkowska, tel: +48 506 997 050
Sabina Kozieł, tel: +48 512 223 640