Strona główna > Konstrukcje fotowoltaiczne

Konstrukcje fotowoltaiczne


W ML System wiemy, że dobrze dobrana i wykonana konstrukcja, jest gwarancją długoletniego i bezproblemowego użytkowania instalacji fotowoltaicznej. Do produkcji naszych konstrukcji stosujemy materiały wysokiej jakości, które
służą naszym klientom przez długie lata.

Nasze konstrukcje charakteryzują się stabilnością, wysoką jakością wykonania, dużą wytrzymałością i długą żywotnością. Poszczególne detale wykonano z wytrzymałych na warunki atmosferyczne materiałów. Całość konstrukcji wygląda niezwykle estetycznie i efektownie. Najbardziej popularnym systemem konstrukcji fotowoltaicznych montowanych na dachach przedsiębiorstw, hal magazynowych, etc. są mocowania na dach płaski, których jesteśmy producentem. Wśród rozwiązań na dachy płaskie posiadamy konstrukcje balastowe - południe, balastowe – wschód-zachód oraz aero w układzie pion i poziom. Wysoka jakość wykonania i duża wytrzymałość naszych konstrukcji przekładają się na żywotność całej instalacji.

W naszej ofercie posiadamy również konstrukcje na dachy skośne typu:
blacha na rąbek, blacha trapezowa, blachodachówka, dachówka ceramiczna zarówno płaska jak i karpiówka oraz konstrukcje przeznaczone do montażu na dach płaski. Posiadamy również w sprzedaży konstrukcje gruntowe wolnostojące uniwersalne.