MODUŁ PV MAX COLOR

Moduły ML MAX COLOR montowane są przy użyciu dedykowanego systemu mocowań, gwarantującego bezpieczeństwo, bez ryzyka uszkodzeń poszycia. Moduły dostępne są w dwóch wariantach; ramkowym i szkło-szkło. Produkt ten dostępny jest w trzech podstawowych barwach: gold, grey i ceramic, a na życzenie może być wykonany w dowolnym kolorze.


Odwiedź nasz sklep i sprawdź szczegóły produktów:

Moduły PV ML System są kompatybilne z większością dostępnych na rynku systemów mocowań. Dzięki temu konstrukcje fotowoltaiczne można zamontować zarówno na gruncie lub na płaskich i pochyłych dachach budynków.


Zainteresowany? Zadzwoń:

Rafał Mitka: +48 731 006 008

Moduły ML MAX COLOR

Kolorowe moduły PV to jedyne na rynku kolorowe panele fotowoltaiczne stworzone przez ML System s.a. Charakteryzują się bardzo dużą trwałością i wytrzymałością, a ich działanie jest bardzo wydajne i stabilne. Ponadto fotowoltaikę ML MAX COLOR cechuje wysoki poziom estetyki, natomiast dzięki szerokiej gamie barw moduły umożliwiają perfekcyjne dopasowanie kolorystyczne do otoczenia, w którym mają zostać zamontowane. Produkty z tej serii są zgodne z większością jakościowych systemów mocowania dostępnych na rynku. Oferujemy moduły ramkowe, a także w wariancie szkło-szkło. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą produktów z zakresu fotowoltaiki dostępną w naszym asortymencie.

 

Unikatowe moduły MAX COLOR

Wśród wyjątkowych cech modułów ML MAX COLOR najbardziej widoczna na pierwszy rzut oka jest ich bogata kolorystyka. Podczas gdy zdecydowana większość modułów fotowoltaicznych dostępnych na rynku ma odcień ciemnoniebieski lub czarny, my oferujemy zielone, szare, beżowe czy czerwone panele fotowoltaiczne, a także dowolne inne odcienie. Montaż kolorowych modułów fotowoltaicznych pozwala lepiej zamaskować obecność tego rodzaju elementów na dachu budynku lub w ogrodzie, dzięki czemu po zainstalowaniu fotowoltaiki zachowany zostaje wysoki poziom estetyki domu oraz działki. Oprócz unikatowego wyglądu, moduły z serii MAX COLOR cechują się bardzo wysoką jakością wykonania, dzięki czemu są bardzo wydajne w działaniu, a ich praca jest stabilna. Ponadto charakteryzuje je doskonała odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak nagłe zmiany temperatury, upały, mróz, deszcz, śnieg, wiatr czy zanieczyszczone i zapylone powietrze.

 

Jakie kolorowe moduły fotowoltaiczne znajdziesz w naszej ofercie?

Nasz asortyment obejmuje kilka kolorów dostępnych w ofercie na stałe oraz paletę barw na życzenie. Od ręki oferujemy takie odcienie jak gold, grey czy ceramic. Natomiast w przypadku innych potrzeb jesteśmy w stanie wykonać na prośbę klienta wysokiej klasy moduły fotowoltaiczne w niemal każdym kolorze ze wzornika RAL. Warto podkreślić, że moduły PV Color są kompatybilne z bardzo różnymi mocowaniami, dzięki czemu umożliwiają montaż zarówno na dachach płaskich, jak i pochyłych, a także na gruncie.

 

Dlaczego warto sięgnąć po fotowoltaikę od ML System?

Moduły fotowoltaiczne od ML System cechują się starannym wykonaniem, a do ich produkcji wykorzystywane są wysokiej klasy materiały. Dzięki temu tworzone przez nas rozwiązania z zakresu fotowoltaiki oferują niezrównaną jakość, a ponadto zostały zaprojektowane tak, by ich użytkowanie było ekonomiczne i komfortowe. Wszystkie moduły fotowoltaiczne, zarówno z serii PV Max Color, jak i innych kategorii, charakteryzują się wysoką wydajnością, co pozwala uzyskiwać więcej energii elektrycznej nawet przy gorszym nasłonecznieniu. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo na każdym etapie zakupów oraz podczas późniejszego użytkowania produktów. Wybierając moduły fotowoltaiczne naszej marki, możesz mieć też pewność, że powstają one w odpowiednich warunkach, wykorzystują przebadane materiały i nie stwarzają zagrożenia dla ludzkiego zdrowia ani dla środowiska naturalnego.

 

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

Oprócz wyjątkowych, kolorowych modułów fotowoltaicznych z serii ML MAX COLOR, w naszej ofercie znajdziesz także ogromny wybór innych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki. Dostępne są między innymi tradycyjne instalacje fotowoltaiczne, moduły Ultra (o zmniejszonej masie i zwiększonej wydajności), produkty BIPV (fotowoltaiczne żaluzje, fasady wentylowane, świetliki czy szyby zespolone), moduły semielastyczne, a także fotowoltaiczne carporty, wiaty i zadaszenia. Ponadto nasza oferta obejmuje też innowacyjne rozwiązania wykorzystujące szkło, na przykład szklane parapety, grzejniki i szyby grzewcze, szkło bezpieczne, szyby luminescencyjne czy szyby ze zmienną przeziernością. Realizujemy również usługi laserowej obróbki szkła, hartowania i cięcia oraz nadruku ceramicznego ink-jet. W naszym asortymencie dostępne są też produkty z kategorii smart city oraz rozwiązania anty-covid, a także systemy inteligentnego zarządzania budynkiem i wiele innych.

SPRAWDŹ NASZ SKLEP INTERNETOWY

sklep.mlsystem.pl