Strona główna > Klient Indywidualny – Instalacje fotowoltaiczne

Instalacje
fotowoltaiczne


Czym jest instalacja fotowoltaiczna?

Fotowoltaika to przetwarzanie światła słonecznego na energię elektryczną, które odbywa się za pomocą zamontowanych na dachu modułów. Fotowoltaika od wielu lat uznawana jest za doskonałą alternatywę dla tradycyjnie wytwarzanego prądu i jest naturalnym sposobem na pozyskiwanie energii ze słońca. Moduły fotowoltaiczne polskiego producenta ML System zasilą Twój dom w zieloną energię elektryczną. Instalacja fotowoltaiczna działa w pełni automatycznie, a Ty możesz korzystać z darmowej energii wyprodukowanej dzięki słońcu.


Korzyści płynące z zainstalowania fotowoltaiki


OSZCZĘDNOŚĆ

od pierwszego dnia
użytkowania
Twojej instalacji

CZYSTA ENERGIA

a w konsekwencji
mniejsze koszty
nawet o 90%

EKOLOGIA

ochrona środowiska
naturalnego

NIEZALEŻNOŚĆ

własny prąd
przez cały rokENERGIA ZE SŁOŃCA

Zwrot w kierunku zielonej i czystej energii to już nie tylko moda, ale przede wszystkim racjonalna kalkulacja i wynikająca z tego realna oszczędność. W obecnych czasach otaczamy się coraz większą ilością przeróżnych urządzeń elektrycznych, które w oczywisty sposób zwiększają zużycie energii. Przy regularnie rosnących cenach energii zupełnie naturalnym pomysłem jest poszukiwanie dostępu do innych źródeł energii, zwłaszcza tej zielonej pochodzącej z odnawialnych źródeł.


ZRÓWNOWAŻONA PRZYSZŁOŚĆ

Czujemy się współodpowiedzialni za przyszłość naszych dzieci. Dbamy o środowisko, pracując nad innowacjami z zakresu odnawialnych źródeł energii i poszukując coraz bardziej efektywnych rozwiązań. Aby jak najdłużej zachować piękno otaczającej nas przyrody, kładziemy nacisk na design i estetykę naszych systemów. Jako wysoce wyspecjalizowana spółka technologiczna chcemy być światowym liderem wyznaczającym kierunki rozwoju branży fotowoltaicznej. Od 2020 roku prowadzimy badania w zakresie wykorzystania zjawisk fizyki kwantowej w profesjonalnej diagnostyce medycznej.


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OGNIW

Jako polski producent wyspecjalizowany w produkcji modułów fotowoltaicznych, skupiamy się na oferowaniu najwyższej jakości systemów PV. Posiadamy własne laboratorium fotowoltaiczne, które wyposażone jest w sprzęt badawczy na najwyższym światowym poziomie. Dzięki temu nasze produkty są pod stałą opieką doświadczonej kadry naukowej nieustannie doskonalącej nasze różnorodne rozwiązania fotowoltaiczne.Moduły fotowoltaiczne od ML System

WYDAJNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Nasze produkty są jednymi z najlepszych w klasie wydajności, oraz cechuje je wysoka niezawodność.

WYSOKA SPRAWNOŚĆ

Moduły ML System zapewniają wysoką sprawność niezależenie od panujących warunków atmosferycznych i środowiska pracy.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Decydując się na instalację od ML System wybierasz wieloletnie doświadczenie naszego zespołu oraz najwyższą jakość instalacji fotowoltaicznej w atrakcyjnej cenie.

POD STAŁYM NADZOREM LABORATORYJNYM

Moduły ML System są poddawane rygorystycznym testom pod kątem: temperatury, wilgotności, uderzenia gradem i obciążenia mechanicznego.

ZNAKOMITE WYNIKI

Moduły ML System uzyskują znakomite wyniki produkcji energii zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach.

MNOGOŚĆ KOLORÓW

ML System oferuje również kolorowe moduły, których barwa może współgrać z kolorem elewacji lub dachu


Przykładowe realizacje instalacji fotowoltaicznych


Kolorowe Moduły Fotowoltaiczne

Kolorowe moduły fotowoltaiczneJak działa FOTOWOLTAIKA?Skąd biorą się OSZCZĘDNOŚCI?

Dobrze zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna pozwala wygenerować energię elektryczną na własne potrzeby, natomiast jej nadwyżka może zostać automatycznie przekazana do sieci energetycznej, a następnie być odebrana w okresie większego zapotrzebowania. Oszczędności w tej sytuacji przejawiają się niższymi - a przy prawidłowo zaprojektowanej instalacji - prawie zerowymi rachunkami za energię elektryczną.


Instalując Fotowoltaikę od ML System zyskujesz


PROFESJONALNE DORADZTWO

WYSOKIEJ KLASY KOMPONENTY

INSTALACJĘ
Z WYSOKIEJ JAKOŚCI
ZABEZPIECZENIAMI

MONTAŻ
NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

WSPARCIE SERWISU
I OBSŁUGĘ POSPRZEDAŻOWĄ


 

Zamów bezpłatny audyt


    Województwo