Strona główna > Mój Prąd

Mój Prąd 5.0

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE DO TWOJEJ INSTALACJI


KORZYŚCI JASNE JAK SŁOŃCE


WYSOKOŚĆ DOFINANSOWANIA

W 2023 roku, w ramach programu MÓJ PRĄD 5.0, zwiększona jest dotacja do 58 tys. złotych

  • 6 tys. zł - instalacja PV bez dodatków,
  • 7 tys. zł - instalacja PV połączona z innym dofinansowanym urządzeniem,
  • 5 tys. zł - magazyn ciepła,
  • 16 tys. zł -magazyn energii,
  • 4,4 tys. do 28 tys. zł - pompa ciepła

INWESTYCJA W FOTOWOLTAIKĘ
- DLACZEGO WARTO?

Instalacja fotowoltaiczna pozwala na produkcję energii elektrycznej, z wykorzystaniem naturalnego źródła energii, jakim jest słońce. Dzięki temu ograniczamy emisję szkodliwych substancji do atmosfery i tym samym przyczyniamy się do ochrony środowiska. Własna produkcja prądu pozwala na oszczędzanie na rachunkach za energię, co jest korzystne dla domowego budżetu.

WYSOKA JAKOŚĆ OGNIW

Jako polski producent, wyspecjalizowany w produkcji rozwiązań BIPV (fotowoltaika zintegrowana z budynkiem), skupiamy się na oferowaniu wysokiej jakości systemów fotowoltaicznych. Działamy w branży OZE od prawie dwóch dekad. Zrealizowaliśmy setki projektów i instalacji. Jesteśmy polską marką, z własnym zakładem produkcyjnym, zlokalizowanym k/ Rzeszowa. Posiadamy rozbudowany zespół handlowców, instalatorów, serwisantów i dostawców. Wiemy, że dobrze dobrana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna jest gwarancją długoletniego i bezproblemowego użytkowania.

ZROBIMY DLA CIEBIE DARMOWĄ WYCENĘ

FOTOWOLTAIKA SKROJONA NA MIARĘ

Moduły fotowoltaiczne mogą wyglądać zupełnie inaczej niż te, które zwykle widzisz. Na specjalne zamówienie dostarczymy moduły w dowolnym kolorze, umożliwiając aranżację dachu, domu czy podwórka w zgodzie z własnym poczuciem estetyki. Ponadto, wykonujemy także fotowoltaiczne zadaszenia tarasu lub carporty wyposażone w stację ładowania aut elektrycznych.


FACHOWE DORADZWTWO I POMOC

WYSOKIEJ KLASY KOMPONENTY

INSTALACJĘ
Z WYSOKIEJ JAKOŚCI
ZABEZPIECZENIAMI

PROFESJONALNY
MONTAŻ

WSPARCIE SERWISU
I OBSŁUGĘ POSPRZEDAŻOWĄ

KUPUJESZ Z GWARANCJĄ POLSKIEGO PRODUCENTA

ML System to polska marka, która od niemal dwudziestu lat stawia na rozwiązania, które wpisują się w trend ochrony środowiska, dążąc tym samym do transformacji energetycznej. Doświadczenie firmy pozwala na produkcję i montaż indywidualnie zaprojektowanych, innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb każdego odbiorcy.

NIE CZEKAJ, DZIAŁAJ!

Pamiętaj, że Mój Prąd 5.0 wystartował od kwietnia 2023. Nie czekaj, aż dostępne środki się skończą.


Jestem Marzena, zadzwoń do mnie

Opowiem Ci więcej o programie MÓJ PRĄD 5.0


Wypełnij formularz


    Województwo