Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Bolesławiec

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Bolesławiec

  Produkcja i dostarczanie wysokosprawnych modułów fotowoltaicznych do tradycyjnych instalacji fotowoltaicznych (PV) i tych zintegrowanych z budownictwem (BIPV) to dwa kluczowe obszary działalności ML System S. A. Firma dysponuje własnym, zaawansowanym Centrum Badawczo-Rozwojowym, w którym powstają nowe produkty i rozwiązania. Ponadto w centrum badawczym każdy element konstrukcji fotowoltaicznych przechodzi rygorystyczne testy jakościowe. Asortyment firmy ML System S.A. to m.in. gotowe konstrukcje i instalacje fotowoltaiczne przeznaczone do montażu na dachach, grucie, fasadzie, czy świetliku dachowym, a także rozwiązania Smart City, produkcja szkła specjalistycznego, w tym nowatorskie produkty z linii Smart Glass. Dodatkowo w ofercie można znaleźć falowniki, rozdzielnice, akcesoria montażowe i autorski system ML SCADA używany do efektywnego zarządzania energią pozyskiwaną ze słońca.

  Bolesławiec fotowoltaika – postaw na darmową energię ze słońca

  Moduły fotowoltaiczne ML System wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, dzięki czemu gwarantują wysoką efektywność działania zarówno w dni słoneczne, jak i podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Moduły idealnie sprawdzają się nie tylko w przydomowych, ale również firmowych i komercyjnych instalacjach fotowoltaicznych. Ich konstrukcja jest zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać swobodną możliwość montażu na dachach (skośnych i płaskich) oraz gruncie. Montaż instalacji fotowoltaicznych na gruncie jest wskazany, gdy na dachu znajduje się zbyt mało wolnej przestrzeni lub jest on zacieniony. Fotowoltaika pozytywnie wpływa na środowisko. W przeciwieństwie do pierwotnych źródeł energii, jest całkowicie bezemisyjna.

  Bolesławiec fotowoltaika – skuteczny sposób na niezależność energetyczną

  Wydajne instalacje fotowoltaiczne ML System umożliwiają produkcję darmowej energii przez cały rok. To skuteczny i przede wszystkim sprawdzony sposób na zabezpieczenie przed podwyżkami cen prądu. Fotowoltaika w mieście Bolesławiec pozwala mieszkańcom na uzyskanie niezależności energetycznej, a co za tym idzie poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Jest to szczególnie ważne podczas niestabilnej sytuacji na rynku energii. Wszystkie parametry techniczne dotyczące modułów fotowoltaicznych, urządzeń, a także akcesoriów montażowych są dostępne na stronie sklepu.

  Fotowoltaiczne zadaszenie tarasów, czyli funkcjonalne i estetyczne pergole

  Zadaszenie tarasu może pełnić aż 3 funkcje. Pierwszą z nich jest ochrona przed warunkami atmosferycznymi, kolejna to funkcja estetyczna, natomiast ostatnia i najbardziej kluczowa, to produkcja energii elektrycznej. Fotowoltaiczne zadaszenia tarasów, czyli pergole wyróżniają się pełną odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Oznacza to, że mogą być bezpiecznie i przede wszystkim efektywnie użytkowane, bez względu na porę roku. Wysokosprawne moduły fotowoltaiczne, czyli najważniejsze elementy instalacji odpowiedzialnych za produkcję energii, dostarczają prąd nie tylko w słoneczne dni, ale również w pochmurne.

  Carporty w mieście Bolesławiec – darmowe ładowanie pojazdów i urządzeń

  Kolejną propozycją w asortymencie ML System są carporty, czyli fotowoltaiczne zadaszenie parkingów. Konstrukcje tego typu (podobnie jak pergole) są dostępne w postaci kompletnych zestawów posiadających możliwość samodzielnego montażu. W skład kompletów wchodzą takie elementy jak wydajny falownik, skrzynka zabezpieczeniowa AC DC, solidna konstrukcja, komplety uszczelnień, wysokowydajne moduły fotowoltaiczne, akcesoria montażowe i szczegółowa instrukcja montażu. Carporty ML System są w pełni odporne na działanie warunków atmosferycznych, w tym parcie i ssanie wiatru, a także na zalegający śnieg. Fotowoltaiczne zadaszenie parkingów zachowuje pierwotny wygląd i przede wszystkim parametry przez bardzo długi czas. Ponadto konstrukcje carportów mogą być indywidualnie dopasowane do liczby użytkowników, a także wymagań związanych z miejscem montażu. Takie konstrukcje doskonale sprawdzają się jako przydomowe, firmowe lub ogólnodostępne instalacje fotowoltaiczne. Umożliwiają szybkie i bezpieczne ładowanie pojazdów elektrycznych i urządzeń znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie konstrukcji. Carporty wyróżniają się modułową konstrukcją, dzięki której można łączyć poszczególne moduły nawet do kilkunastu sztuk, tym samym zwiększając liczbę użytkowników.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach