Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Bydgoszcz

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Bydgoszcz

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu usługi oraz sprzęt są prezentują najwyższą jakość, oraz cieszą się powszechnym uznaniem wśród klientów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm i miast, jak i do osób prywatnych. Wykonujemy zlecenia, które są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Jako jedyna organizacja komercyjna na rynku prowadzimy własne badania nad rozwojem technologii stosowania różnych materiałów do fotowoltaiki. Oferujemy rozwiązania z działu BIPV (łącznie możliwości modułów fotowoltaicznych z funkcjonalnością elementów budynku) oraz Smart City (rozwiązania zmieniające zwykłe miasto w tak zwane „inteligentne miasto”).

  Istotna jest fotowoltaika. Bydgoszcz oferuje rozwiązania ML System S.A.

  Podstawowym i najważniejszym powodem może być świadomość trudnej sytuacji na świecie, związanej z zanieczyszczeniem oraz konsekwencjami, które z tego wynikają. Dzisiejsza inwestycja tego rodzaju przyniesie korzyści zarówno w ciągu najbliższych lat, jak i w odległej przyszłości - dla kolejnych pokoleń. Nie można zapominać także o aspekcie finansowym - instalacja systemu fotowoltaiki wiąże się z dużymi oszczędnościami. Koszty pozyskiwania energii elektrycznej znacząco spadają. Warto też zwrócić uwagę na istotny aspekt prawny. 1 stycznia 2021 weszła ustawa, która weryfikuje dotychczasowy dopuszczalny poziom tak zwanego współczynnika „Energii Pierwotnej”, który jest kontrolowany jeszcze na etapie uzyskiwania pozwolenia na budowę. EP to parametr, który określa przewidywaną ilość energii nieodnawialnej potrzebnej na metr kwadratowy w ciągu jednego roku w danym budynku. Prostym sposobem na zmniejszenie parametru jest zaplanowanie montażu instalacji fotowoltaicznej jeszcze przed rozpoczęciem budowy. Warto zastanowić się wtedy nad wdrożeniem rozwiązań z dziedziny BIPV.

  ML System S.A. - fotowoltaika Smart City Bydgoszcz. Cena jest niezwykle atrakcyjna!

  Jednym z najważniejszych obszarów, którym się zajmujemy, jest szeroka oferta rozwiązań Smart City. To idea, w której bardzo ważną funkcję pełni sprawny przesył informacji, które mogą wpływać między innymi na lepsze zarządzanie zasobami (na przykład czasowymi) przez ludzi. Znakomitym przykładem jest wykorzystanie urządzeń typu Smart Pylon na przystankach komunikacji miejskiej. Znajduje się tam odpowiedni wyświetlacz, na którym prezentowane są stale aktualizowane realne czasy odjazdów środków komunikacji miejskiej, a nie jedynie te planowe. Sprzęt może być także wyposażony w lokalny router WiFi, monitoring i gniazdo ładowania urządzeń (na przykład laptopów). Całe zapotrzebowanie energetyczne urządzenia jest zasilane za pomocą energii z modułu fotowoltaicznego. Ten jest w stanie automatycznie się odświeżać, a w momencie, kiedy zabraknie zasilania, samodzielnie przełączy się na prąd pochodzący z sieci energetycznej. W ofercie posiadamy także oświetlenie inteligentne, smart wiaty przystankowe, inteligentne ławki i wiele innych. Wszystko dostępne jest w znakomitej ofercie cenowej

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach