Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika dolnośląskie

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika dolnośląskie

  Firma ML System S.A. wyspecjalizowała się zarówno w produkcji, jak i dostarczaniu kompletnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki tradycyjnej (PV) oraz systemów fotowoltaicznych, które są zintegrowane z budownictwem (BIPV). Wszystkie nowe technologie i rozwiązania swój początek mają w naszym Centrum Badawczo-Rozwojowym. To wysoce wyspecjalizowana jednostka wyposażona w specjalistyczne i nowoczesne urządzenia obsługiwane przez doświadczoną kadrę. Wszystkie elementy systemów fotowoltaicznych przechodzą skrupulatne badania i są poddawane rygorystycznym testom jakościowym.

  W asortymencie ML System S.A. można znaleźć m.in. wysokosprawne moduły PV i BIPV (z ang. building integrated photovoltaics). Oferujemy także systemy mocowań, komponenty instalacji PV (falowniki, rozdzielnice) oraz gotowe konstrukcje fotowoltaiczne. Nasze moduły PV montować można na dachach lub na gruncie. Moduły BIPV natomiast są zamiennikiem tradycyjnych materiałów budowlanych i mogą stanowić fasady, przeszklenia, zadaszenia, żaluzje osłonowe budynków.

  Fotowoltaika dolnośląskie – darmowa i bezemisyjna energia ze słońca

  Wysokowydajne moduły fotowoltaiczne, czyli jedne z najważniejszych elementów instalacji fotowoltaicznych ML System S.A., umożliwiają efektywne pozyskiwanie czystej i darmowej energii z promieni słonecznych. Wysoki poziom sprawności modułów gwarantuje wydajne działanie zarówno w słoneczne, jak i pochmurne dni. W przeciwieństwie do tradycyjnych źródeł energii instalacje fotowoltaiczne nie emitują do wody, gruntu ani atmosfery żadnych szkodliwych substancji. Z tego powodu energia ze słońca jest określana jako bezemisyjna, zielona lub po prostu czysta. Fotowoltaika dolnośląskie to skuteczny i przede wszystkim sprawdzony przez wielu użytkowników sposób na zabezpieczenie się przed rosnącymi cenami prądu. Niestabilna sytuacja na rynku energetycznym sprzyja nagłym skokom cen. Dzięki instalacjom fotowoltaicznym ML System S.A. ich użytkownicy zyskują niezależność energetyczną, a także poczucie bezpieczeństwa i stabilności.

  Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje szeroki wybór wysokosprawnych modułów fotowoltaicznych wyróżniających się różnymi parametrami (m.in. maksymalnym napięciem systemu i mocą), a co za tym idzie, zastosowaniem. Fotowoltaika dolnośląskie to możliwość zakupu produktów ML System on-line przez sklep internetowy lub bezpośredni kontakt z nami celem umówienia się na bezpłatną analizę obiektu, audyt zapotrzebowania, a następnie montaż instalacji, który również wykonujemy.

  Moduły fotowoltaiczne dolnośląskie – kluczowe korzyści z zielonej energii

  Wszystkie moduły fotowoltaiczne dostępne w ofercie ML System wyróżniają się wysoką stabilnością mocy, niezawodnym działaniem, a także długą żywotnością. Doskonale sprawdzają się zarówno w domowych, jak i przemysłowych instalacjach fotowoltaicznych. Ich konstrukcja umożliwia montaż bezpośrednio na gruncie lub dachu (prostym i pochyłym). Kolejną zaletą oferowanych modułów jest uniwersalna kompatybilność ze zdecydowaną większością popularnych systemów mocowań.

  Instalacje fotowoltaiczne to jednak nie tylko panele na dachu. Co jeszcze oferuje ML System?

  Pergole, czyli fotowoltaiczne zadaszenie tarasów – estetyka i funkcjonalność

  Fotowoltaiczne zadaszenie tarasów to praktyczny sposób na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni. W ofercie ML System dostępne są pergole wyposażone w wysokosprawne moduły fotowoltaiczne umożliwiające efektywne pozyskiwanie energii ze słońca. Cała konstrukcja wyróżnia się pełną odpornością na działanie warunków atmosferycznych (można je z powodzeniem użytkować przez cały rok). Oznacza to, że zachowują pierwotne właściwości i wygląd przez długi czas. Kolejną zaletą pergoli jest estetyczne wykończenie. Konstrukcja idealnie wpasowuje się w każdy ogród i tworzy z nim spójną całość.

  Fotowoltaika dolnośląskie – carporty, czyli darmowe ładowanie pojazdów i urządzeń elektrycznych

  Fotowoltaiczne zadaszenie parkingu pełni dwie funkcje. Pierwsza to produkcja darmowej i bezemisyjnej energii ze słońca, natomiast druga to ochrona pojazdów przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Carporty umożliwiają efektywne ładowanie nie tylko pojazdów elektrycznych, ale również pozostałych urządzeń elektrycznych będących w zasięgu instalacji. Carporty doskonale sprawdzają się jako domowe stacje ładowania, a także fotowoltaiczne zadaszenie parkingów firmowych, osiedlowych i ogólnodostępnych. Warto nadmienić, że fotowoltaiczne zadaszenie parkingów oferowane przez ML System może być dostosowane do indywidualnych wymagań użytkowników. Modyfikacje mogą dotyczyć np. liczby stanowisk, przezierności i oświetlenia. Konstrukcje są dostarczane w postaci zestawów zawierających wszystkie niezbędne elementy do samodzielnego montażu, w tym aluminiową ramę, wysokosprawne moduły fotowoltaiczne, falownik, komplet uszczelnień, skrzynkę zabezpieczeniową AC i DC, pozostałe akcesoria i instrukcję montażu.


  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach