Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Katowice

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Katowice

  Dzięki szerokiej, elastycznej ofercie posiadamy ciekawe propozycje zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. ML System S.A. działa na terenie całego kraju i oferuje rozwiązania z zakresu fotowoltaiki w Katowicach, na Śląsku oraz w innych regionach Polski, a także poza jej granicami - nasze realizacje znajdziesz między innymi w Anglii czy Norwegii.

  Czym wyróżnia się fotowoltaika ML System S.A.?

  Jako jedyni w Polsce posiadamy własny ośrodek badawczy, który nieustannie pracuje nad rozwijaniem nowych technologii i udoskonalaniem stosowanych przez nas rozwiązań. Jesteśmy autorem wielu realizacji w Polsce i na świecie, a nasza firma miała okazję współpracować z najbardziej prestiżowymi instytucjami. Oferujemy też niedostępne u innych rozwiązania technologiczne, takie jak kolorowe moduły fotowoltaiczne, fasady pozwalające czerpać energię ze słońca czy inteligentną infrastrukturę miejską. Wybierając fotowoltaikę od ML System S.A., zyskujesz możliwość perfekcyjnego dopasowania systemu do Twoich potrzeb i preferencji.

  Wybierz Katowice. Fotowoltaika sprawdzi się idealnie

  W naszej ofercie znajdziesz między innymi gotowe instalacje fotowoltaiczne do budynków (jedno- i wielorodzinnych, zabudowy przemysłowej, dla biznesu etc.), moduły fotowoltaiczne, zadaszenia do tarasów i pergoli czy zadaszenia parkingowe typu carport, a także szeroki wybór elementów BIPV, czyli fotowoltaiki wbudowanej w budynek (fasady, przeszklenia, żaluzje i inne). Oferujemy również urządzenia mogące stać się częścią systemu inteligentnego miasta. Wśród propozycji dla Smart City znajdziesz na przykład inteligentne oświetlenie, ławki czy wiaty przystankowe. Ponadto nasi klienci mają dostęp do profesjonalnego serwisu i pomocy technicznej.

  Nasze realizacje: fotowoltaika w Katowicach i na Śląsku

  W Katowicach i innych miastach Śląska znajdziesz wiele fotowoltaiki stworzonej przez ML System S.A. Oprócz rozmaitych realizacji stworzonych dla klientów indywidualnych w tym regionie jesteśmy autorem instalacji dla takich obiektów i instytucji jak Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach czy Centrum Sterowania Ruchem Zarządu Dróg Miejski oraz siedziby Fronius w Gliwicach.

  Dlaczego warto wybrać fotowoltaikę ML System S.A.?

  Oferujemy innowacyjne rozwiązania, które w wielu przypadkach nie są dostępne u konkurencji. Podchodzimy bezkompromisowo do kwestii jakości, bezpieczeństwa i niezawodności naszych produktów i systemów. Nasze usługi są bardzo kompleksowe - wybierając realizację instalacji fotowoltaicznej z ML System S.A. możesz liczyć na pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania, dostarczenie wysokiej klasy produktów, fachowy montaż i profesjonalną opiekę techniczną po skończeniu inwestycji. Dodatkowo decydując się na skorzystanie z naszej oferty wspierasz polską przedsiębiorczość i pomagasz poprawiać stan środowiska naturalnego w swoim regionie.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach