Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Kraków

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Kraków

  To jedyna organizacja komercyjna tego typu, która inwestuje czas swoich pracowników w nieustanne badania nad rozwojem technologii BIPV (z angielskiego building integrated photovoltaics). Najważniejszym zagadnieniem jest integracja budynków z systemami pozyskującymi energię ze słońca. W tym celu stale testowane są nowe możliwości łączenia różnych materiałów z modułami fotowoltaicznymi. ML System S.A. - fotowoltaika w Krakowie - oferuje także znakomite rozwiązania z dziedziny Smart City. To idea inteligentnego miasta, w którym podstawę stanowi sprawny przepływ informacji. Firma łączy te założenia z możliwie optymalnym wykorzystaniem tak zwanej zielonej energii.

  Fotowoltaika ML System S.A. - co znajdziesz w Krakowie?

  Z powodzeniem wykonaliśmy już wiele zleceń w Krakowie - efekty naszej pracy można podziwiać w miejscach, takich jak Biurowiec DLJM Kraków, Siedziba Tauron Kraków czy Uniwersytet Rolniczy w Krakowie. Każdy klient może liczyć na naszą merytoryczną pomoc przy doborze odpowiedniego rozwiązania do jego konkretnych potrzeb. Przede wszystkim oprócz dystrybucji fabrycznego sprzętu oferujemy możliwość zamówienia indywidualnych projektów, które następnie wykonamy.

  Fotowoltaika Kraków - dla firmy, miasta i domu

  W naszej ofercie zarówno znajdziesz zarówno rozwiązania przeznaczone dla całego miasta, które sprawdzą się w trudnych warunkach atmosferycznych, jak i te znajdujące zastosowanie w prywatnych domach lub w firmowym budynku. Oferujemy przede wszystkim nowoczesną technologię, która nie tylko pomoże zaoszczędzić Ci pieniądze przeznaczone na zakup energii z sieci publicznej - decydując się na systemy pozyskujące energię elektryczną ze słońca, przyczyniasz się do ochrony środowiska. Warto także zaznaczyć, że dla wielu organizacji montaż ekologicznych rozwiązań jest znakomitą drogą do poprawy wizerunku publicznego. Nasze rozwiązania nie tylko wpływają na zmniejszenie kosztów i lepsze postrzeganie w społeczeństwie - to przede wszystkim systemy, które sprawiają, że życie staje się bardziej komfortowe i prostsze.

  ML System S.A. Fotowoltaika Kraków dla miasta - co oferujemy i za jaką cenę?

  Bardzo ważnym obszarem naszej oferty są rozwiązania Smart City. Sprzęt, który oferujemy do realizacji projektów z tej dziedziny to urządzenia, takie jak inteligentne wiaty przystankowe, inteligentne ławki do parku czy wiaty parkingowe pozwalające ładować zieloną energią pojazdy elektryczne podczas postoju. Inteligentne oświetlenie to praktyczne lampy wyposażone w moduły fotowoltaiczne, oszczędne diody LED, odpowiednich rozmiarów akumulatory oraz system samodzielnego odśnieżania. Dzięki oszczędnemu systemowi zarządzania energią oraz możliwości przyłączenia do sieci energetycznej, urządzenia są praktycznie bezobsługowe i nie generują kosztów. W podobne rozwiązania jest wyposażony praktycznie każdy sprzęt z obszaru Smart City. Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na zainteresowanie naszą ofertą fotowoltaiki w Krakowie są atrakcyjne ceny usług.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach