Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Krosno

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Krosno

  Przedsiębiorstwo ML System S.A. jest wyspecjalizowane w produkcji i dostarczaniu wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych wykorzystywanych w instalacjach fotowoltaicznych zintegrowanych z budynkiem (BIPV) i w tradycyjnej fotowoltaice (PV). Firma dysponuje własnym wysoce wyspecjalizowanym Centrum Badawczo-Rozwojowym, w którym wszystkie elementy instalacji są testowane i oceniane pod względem jakości oraz trwałości. Oferta ML System S.A. obejmuje moduły, gotowe konstrukcje i instalacje fotowoltaiczne, które są przystosowane nie tylko do montażu na dachach, ale również na gruncie. Pozostały asortyment to przede wszystkim wydajne falowniki, niezawodne rozdzielnice i akcesoria montażowe, a także rozwiązania Smart City, produkcja szkła specjalistycznego, w tym nowatorska linia produktów Smart Glass i Q Glass. Dodatkowo na szczególną uwagę zasługuje ML SCADA, czyli autorski system wykorzystywany do efektywnego zarządzania energią pozyskaną z promieni słonecznych.

  Krosno fotowoltaika – bezemisyjne źródło energii

  Moduły fotowoltaiczne ML System wyróżniają się wysoką wydajnością zarówno podczas słonecznych dni, jak i niekorzystnych warunków atmosferycznych. Doskonale sprawdzają się nie tylko w przydomowych instalacjach fotowoltaicznych, ale również tych firmowych i instytucjonalnych. Konstrukcja modułów umożliwia bezproblemowy montaż zarówno na dachach (płaskich i skośnych), jak i na gruncie. Kolejną zaletą jest szeroka kompatybilność z większością popularnych systemów montażowych na rynku. Fotowoltaika w mieście Krosno stanowi alternatywę dla tradycyjnych źródeł energii. Jednak w odróżnieniu od nich jest całkowicie bezemisyjna. Oznacza to, że w trakcie produkcji energii do środowiska nie trafiają żadne szkodliwe substancje.

  Fotowoltaika Krosno – wysokosprawne moduły produkujące energię

  Instalacje fotowoltaiczne w mieście Krosno i okolicach umożliwiają mieszkańcom uzyskanie częściowej, a nawet całkowitej niezależności energetycznej. Produkcja darmowej energii elektrycznej na własne potrzeby daje poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Ponadto własna instalacja fotowoltaiczna to skuteczny i sprawdzony sposób na zabezpieczenie przed podwyżkami cen prądu i niestabilną sytuacją na rynku energii. Moduły fotowoltaiczne ML System umożliwiają tworzenie instalacji o niewielkiej, średniej i wysokiej mocy. Wszystkie parametry techniczne i dokładny opis oferowanych modułów, konstrukcji, urządzeń oraz akcesoriów znajduje się na stronie sklepu.

  Pergole – fotowoltaiczne konstrukcje do zadaszenia tarasów

  Fotowoltaika w mieście Krosno to nie tylko instalacje tradycyjne (PV) i zintegrowane z budynkiem (BIPV), ale również pergole, czyli fotowoltaiczne zadaszenie tarasów. Pozwalają one na efektywną i bezemisyjną produkcję energii. Estetyczne i funkcjonalne konstrukcje wyróżniają się pełną odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Oznacza to możliwość długotrwałego i bezpiecznego użytkowania pergoli, bez względu na porę roku. Fotowoltaiczne zadaszenia tarasów firmy ML System są oferowane w postaci kompletnych zestawów z możliwością samodzielnego montażu. W takich kompletach znajdują się wszystkie niezbędne elementy do uruchomienia instalacji fotowoltaicznej.

  Carporty – fotowoltaiczne zadaszenie parkingu

  Asortment ML System obejmuje także carporty, czyli fotowoltaiczne zadaszenie parkingów. Konstrukcje tego typu, podobnie jak pergole, są oferowane w postaci zestawów z możliwością samodzielnego montażu. Zestawy składają się m.in. z solidnej konstrukcji, kompletu uszczelnień, wysokosprawnych modułów fotowoltaicznych, skrzynki zabezpieczeniowej AC i DC, falownika i innych elementów montażowych. Carporty są odporne na działanie warunków atmosferycznych, w tym ssanie i parcie wiatru, a także zaleganie śniegu. Doskonale sprawdzają się jako przydomowe instalacje umożliwiające efektywne i bezpieczne ładowanie pojazdów oraz urządzeń elektrycznych znajdujących się w niedalekiej odległości od carportu. Ponadto konstrukcje tego typu są montowane na parkingach firmowych, a także miejscach parkingowych, które są ogólnodostępne.

  Fotowoltaiczne zadaszenie parkingów, a dokładniej cała konstrukcja, może być indywidualnie dopasowana do konkretnego miejsca montażu i wymagań użytkowników. Zmiany mogą dotyczyć nie tylko liczby stanowisk do ładowania, ale również przezierności, mocy instalacji i dodatkowych elementów (np. oświetlenia).

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach