Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Leszno

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Leszno

  Produkcja i dostarczanie rozwiązań z zakresu fotowoltaiki tradycyjnej (PV) oraz BIPV, czyli systemów fotowoltaicznych zintegrowanych z budownictwem, to dwa obszary działalności firmy ML System S.A. Na pierwszym miejscu stawiamy na jakość, dlatego też każdy element systemu fotowoltaicznego jest poddawany rygorystycznym testom w wyspecjalizowanej jednostce, jaką jest Centrum Badawczo-Rozwojowe, wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty. Są one obsługiwane przez specjalistów z doświadczeniem. Nasz asortyment obejmuje nie tylko wysokosprawne moduły PV i BIPV, ale również autorski system ML Scada do zarządzania energią i praca instalacji. W ofercie znajdują się także gotowe konstrukcje fotowoltaiczne oraz falowniki i rozdzielnice wyróżniające się niezawodnym działaniem.

  Moduły fotowoltaiczne Leszno – dlaczego warto postawić na bezemisyjną energię?

  Oferowane przez nas moduły fotowoltaiczne to gwarancja długiej żywotności, sprawnego działania i wysokiej stabilności mocy. Wszystko to sprawia, że instalacje znajdują zastosowanie nie tylko w przemyśle, ale również w domach. Ważną korzyścią jest możliwość określenia miejsca montażu zarówno bezpośrednio na gruncie, jak i na prostym lub pochyłym dachu. Istotna jest także kompatybilność z najczęściej spotykanymi systemami mocowań.

  Fotowoltaika Leszno – darmowe ładowanie dzięki carportom

  Jedną z największych korzyści wynikających z instalacji fotowoltaicznego zadaszenia parkingu jest możliwość ładowania zarówno pojazdów, jak i innych urządzeń elektrycznych. Jest to możliwe dzięki implementacji wysokosprawnych modułów fotowoltaicznych. Są one w stanie produkować energię ze słońca, która jest nie tylko bezemisyjna, ale jednocześnie darmowa. Kolejną zaletą jest skuteczne zabezpieczenie pojazdów przed zmienną pogodą. Carporty są wykorzystywane na parkingach osiedlowych, firmowych oraz ogólnodostępnych. Sprawdzają się również jako domowe stacje ładowania. Instalacja fotowoltaiczna Leszno oferowana przez ML System może być w pełni personalizowana. Zmiany dotyczą najczęściej przezierności, liczby stanowisk oraz oświetlenia. Dzięki temu można z łatwością dopasować całość do swoich potrzeb. Zestaw składa się z następujących elementów: wysokosprawne moduły fotowoltaiczne, skrzynka zabezpieczeniowa AC i DC, komplet uszczelnień, aluminiowa rama, falownik, inne akcesoria oraz instrukcja. Montaż należy wykonać samodzielnie.

  Postaw na darmową i bezemisyjną energię prosto ze słońca

  Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku energetycznym wiele osób dąży do niezależności na tym polu. W takim przypadku jednym z najlepszych rozwiązań są instalacje fotowoltaiczne. Ich najważniejszym elementem są wysokowydajne moduły fotowoltaiczne, dzięki którym można pozyskiwać energię z promieni słonecznych. Jest ona czysta, darmowa i zielona. Co więcej, ze względu na brak emisji jakichkolwiek szkodliwych substancji określa się ją także mianem bezemisyjnej. Wszystko to przekłada się na poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Fotowoltaika Leszno stanowi skuteczne rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć niepewności związanej z nagłymi zmianami cen prądu. W naszym sklepie można znaleźć zarówno wysokosprawne moduły fotowoltaiczne przeznaczone do różnych zastosowań i o odmiennych parametrach oraz komponenty do kompleksowych instalacji fotowoltaicznych.

  Zalety fotowoltaicznego zadaszenia tarasów – rozwiązanie dla Twojego ogrodu

  Osoby, które zastanawiają się, jak w funkcjonalny sposób zagospodarować przestrzeń ogrodową, mogą zdecydować się na fotowoltaiczne zadaszenie tarasów, czyli pergole. Są one wyposażone w wysokosprawne moduły fotowoltaiczne, co przekłada się na możliwość pozyskiwania energii nawet w pochmurne dni. Można też cieszyć się pierwotnym wyglądem i właściwościami przez bardzo długi czas, bowiem konstrukcja jest odporna na negatywny wpływ czynników atmosferycznych. Dzięki temu nadaje się do używania przez cały rok. Oferowane przez nas konstrukcje wyróżniają się estetycznym wykończeniem i świetnie komponują z aranżacją każdego ogrodu.


  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach