Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Łódź

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Łódź

  Jako jedyna organizacja komercyjna w Polsce przeprowadzamy własne analizy - posiadamy Fotowoltaiczne Centrum Badań i Rozwoju. To Laboratorium Badawczo-Rozwojowe, w którym dzięki odpowiednio dobranym instrumentom pomiarowym naukowcy są w stanie przeprowadzać kompleksowe badania z zakresu inżynierii nanotechnologii i fotowoltaiki. Nasza firma zajmuje się zarówno projektowaniem, jak i produkcją i dystrybucją najwyższej jakości sprzętu. Działamy w obszarach, takich jak coraz bardziej popularny nurt Smart City i proponujemy indywidualne rozwiązania dla firm oraz dla osób prywatnych.

  Fotowoltaika - ML System S.A. w Łodzi

  Nasze prace można podziwiać w wielu miastach Polski, między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach czy Łodzi (dokładnie w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej). Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie, oferując specjalnie przygotowane rozwiązania. Każdy może liczyć na naszą fachową pomoc - wykonamy projekt oraz zrealizujemy go, gwarantując najwyższą jakość.

  Fotowoltaika Łódź - cena atrakcyjnych rozwiązań

  Jednym z najważniejszych obszarów naszej działalności są tak zwane systemy BIPV BIPV (z angielskiego building integrated photovoltaics). Jest to fotowoltaika zintegrowana bezpośrednio z budynkiem. Moduły fotowoltaiczne są uwzględniane już na etapie projektowania domu lub obiektu - najczęściej odgrywają ostatecznie więcej niż jedną rolę. W konsekwencji można znacząco obniżyć koszty całej budowy oraz inwestycji w systemy fotowoltaiczne. Oferujemy między innymi moduły fotowoltaiczne, które oprócz produkcji prądu stanowią fragment elewacji. Inne produkty to na przykład szyby okienne lub pokrywy dachu, które są w stanie czerpać energię słoneczną, jednocześnie pełniąc swoje podstawowe funkcje. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy wysoką wydajność podczas tworzenia rozwiązań najwyższej klasy, dlatego nasi klienci zawsze otrzymują atrakcyjne oferty cenowe.

  Dlaczego warto wprowadzać rozwiązania ML System S.A.?

  Nasze rozwiązania są przyjazne dla środowiska i aktywnie pomagają zmniejszać stopień jego zanieczyszczenia. Wszystko dzięki zredukowaniu zapotrzebowania na energię elektryczną produkowaną w szkodliwy dla natury sposób (na przykład w elektrowniach węglowych). Warto także pamiętać o tym, że instalacja systemu fotowoltaiki w Łodzi i innych miejscowościach to szansa realnego zmniejszenie kosztów, które co miesiąc zarówno osoba prywatna, firma, jak i miasto muszą przeznaczać na opłacanie rachunków za dostarczanie energii elektrycznej. Bardzo ważnym aspektem jest aktualne prawo, zaostrzone z dniem 1 stycznia 2021 roku - wedle obowiązujących przepisów została zmniejszona dopuszczalna wartość współczynnika EP (to parametr określający zapotrzebowanie na nieodnawialną energię w ciągu roku w przeliczeniu na powierzchnię jednego metra kwadratowego). Jeszcze do niedawna jego wartość nie mogła być większa niż 85 kWh/m2 - obecnie granica jest przesunięta do 65 kWh/m2. Zaplanowanie instalacji wykorzystującej moduły fotowoltaiczne jeszcze na etapie projektu budowlanego pozwala spełnić wymogi już w momencie składania dokumentów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach