Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika lubelskie

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika lubelskie

  Produkcja i dostarczanie rozwiązań z zakresu fotowoltaiki tradycyjnej (PV) oraz systemów fotowoltaicznych zintegrowanych z budownictwem (BIPV) to dwa główne obszary działalności firmy ML System. Nowe rozwiązania oraz technologie powstają pierwotnie w wyspecjalizowanej jednostce, jaką jest nasze Centrum Badawczo-Rozwojowe. Jest ona wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia, a pracujący tam specjaliści mogą poszczycić się ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Oferowane przez nas elementy systemów fotowoltaicznych są poddawane rygorystycznym testom, dzięki czemu jesteśmy pewni co do ich wysokiej jakości.

  W naszym asortymencie można znaleźć zarówno wysokosprawne moduły PV i BIPV, gotowe konstrukcje fotowoltaiczne, systemy mocowań oraz komponenty do instalacji fotowoltaicznych montowanych na dachac i na gruncie. Oferta nasza obejmuje także autorski system ML SCADA przeznaczony do zarządzania energią oraz usługi montażu, serwisu i konserwacji instalacji fotowoltaicznych.

  Moduły fotowoltaiczne lubelskie – dlaczego warto postawić na zieloną energię?

  Wszystkie produkty znajdujące się w asortymencie ML System zapewniają niezawodne działanie na lata. Objęte są naszą gwarancją polskiego producenta. Wysoka jakość wykonania przekłada się na długą żywotność. Oprócz tego można liczyć na stabilność mocy. Ważną zaletą jest też możliwość wyboru sposobu montażu: dla instalacji PV – bezpośrednio na gruncie lub na dachu (zarówno prostym, jak i pochyłym), dla rozwiązań BIPV - na fasadzie, przeszkleniu, zadaszeniu budynku. Z tego względu instalacje fotowoltaiczne stanowią dobry wybór zarówno w przypadku domowych, jak i przemysłowych instalacji fotowoltaicznych. .

  Fotowoltaika lubelskie – czysta energia prosto ze słońca

  Czysta i darmowa energia z promieni słonecznych jest możliwa do pozyskania dzięki wysokowydajnym modułom fotowoltaicznym. Stanowią one jednocześnie kluczowy element instalacji oferowanych przez ML System. Ich ważną zaletą jest wydajne działanie i polska gwarancja. Ważny jest również czynnik ochrony środowiska - posiadacz instalacji fotowoltaicznej nie musi martwić się emisją szkodliwych substancji do gruntu, atmosfery lub wody, gdyż takie zjawisko nie występuje. Jest to zatem kluczowa różnica między energetyką słoneczną - odnawialną, a energetyką konwencjonalną. Instalacja fotowoltaiczna lubelskie jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które oprócz chęci dbania o środowisko, chcą również zabezpieczyć się przed nagłymi skokami cen prądu. Decydując się na moduły PV, można jednocześnie zapewnić sobie niezależność energetyczną i uchronić się przed gwałtownymi zmianami na rynku energii. Oferta ML System dostępna m.in na stronie naszego sklepu obejmuje kompleksowe rozwiązania PV, w tym wysokosprawne moduły fotowoltaiczne o różnych parametrach i odmiennym zastosowaniu.

  Carporty – jak działa fotowoltaiczne zadaszenie parkingu?

  Osoby, które decydują się na instalację fotowoltaicznego zadaszenia parkingu, mogą z jednej strony liczyć na zabezpieczenie pojazdu przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, zaś z drugiej na produkcję energii ze słońca, która jest darmowa i bezemisyjna. Carporty są wykorzystywane do efektywnego ładowania zarówno pojazdów elektrycznych, jak i innych urządzeń elektrycznych. Z tego względu sprawdzą się jako domowe elektrownie oraz jako fotowoltaiczne zadaszenie parkingów znajdujących się przy firmach, na osiedlach oraz w publicznych miejscach ogólnodostępnych. Istnieje możliwość personalizacji zadaszenia parkingów oferowanego przez ML System. Modyfikacje mogą dotyczyć np. oświetlenia, przezierności, specjalnego graweru na szkle oraz liczby stanowisk. W skład zestawu do montażu CARPORT wchodzi aluminiowa rama, wysokosprawne moduły fotowoltaiczne, komplet uszczelnień, falownik, skrzynka zabezpieczeniowa AC i DC, inne akcesoria oraz instrukcja.

  Fotowoltaiczne zadaszenie tarasów – postaw na estetyczne pergole

  Osoby, które zastanawiają się nad funkcjonalnym zagospodarowaniem przestrzeni w ogrodzie, mogą zdecydować się na fotowoltaiczne zadaszenie tarasów. Asortyment ML System obejmuje pergole z wysokosprawnymi modułami fotowoltaicznymi. Dzięki nim możliwe jest pozyskiwanie darmowej energii. Estetyczne wykończenie pergoli sprawia, że całość prezentuje się spójnie razem z aranżacją ogrodu. Można więc cieszyć się z wielu korzyści tego rozwiązania, w tym z darmowego prądu, atrakcyjnego wyglądu i sprawnego działania.


  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach