Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika lubuskie

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika lubuskie

  Specjalizacją firmy ML System S.A. jest produkowanie i dostarczanie kompletnych systemów fotowoltaicznych zintegrowanych z budownictwem (BIPV) oraz rozwiązań z zakresu fotowoltaiki tradycyjnej (PV). Wszystkie one powstają przechodzą testy jakości w naszym Centrum Badawczo-Rozwojowym, czyli wyspecjalizowanej jednostce. Jest ona wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia, a nad ich prawidłową pracą czuwają doświadczeni specjaliści. Dzięki temu oferujemy wysokosprawne moduły PV i BIPV, konstrukcje, które można zamontować na dachu, a także falowniki, rozdzielnice oraz system ML SCADA. Jest to nasz autorski system przeznaczony do zarządzania energią i pracą instalacji w efektywny sposób.

  Moduły fotowoltaiczne lubuskie – dlaczego warto korzystać z zielonej energii?

  Oferowane przez nas moduły fotowoltaiczne to gwarancja długiej żywotności, wysokiej stabilności mocy oraz bezproblemowego działania. Ich konstrukcja pozwala na montaż zarówno na prostym lub pochyłym dachu, jak i bezpośrednio w gruncie. Oprócz tego moduły są kompatybilne z większością systemów mocowań, które są najczęściej wybierane. Dzięki temu instalacja fotowoltaiczna w lubuskiem znajduje zastosowanie zarówno w domach, jak i obiektach przemysłowych.

  Fotowoltaika lubuskie – postaw na bezemisyjną energię ze słońca

  Moduły fotowoltaiczne są szczególnie polecane osobom, dla których ważna jest niezależność energetyczna, bezpieczeństwo i stabilizacja. Tego typu rozwiązanie pozwoli uchronić się przed zmieniającymi się gwałtownie cenami prądu spowodowanymi niestabilną sytuacją na rynku energetycznym. Najważniejszym elementem instalacji ML System S.A. są wysokowydajne moduły fotowoltaiczne. Odpowiadają one za efektywne pozyskiwanie energii, która jest nie tylko czysta, ale jednocześnie darmowa. Ich wysoka sprawność przekłada się na stabilne i wydajne działanie. Jednocześnie nie trzeba martwić się emisją szkodliwych substancji, które mogłyby przenikać do atmosfery, wody lub gruntu. Wszystko to sprawia, że energia ze słońca jest określa jako bezemisyjna, zielona i ekologiczna. Asortyment naszego sklepu to między innymi szeroki wybór modułów fotowoltaicznych o różnych parametrach.

  Fotowoltaiczne zadaszenie tarasów – praktyczne rozwiązania do ogrodu

  W ofercie ML System znajduje się też pergola, czyli fotowoltaiczne zadaszenie tarasów, które może być z powodzeniem używane przez cały rok. Jest to dobry sposób na efektywne i efektowne zagospodarowanie przestrzeni. Na wyposażeniu pergoli znajdują się wysokosprawne moduły fotowoltaiczne. Konstrukcja wykazuje pełną odporność na niekorzystne warunki pogodowe. Dzięki temu można liczyć na zachowanie jej estetycznego wyglądu i właściwości przez długi czas. Całość łatwo dopasować do aranżacji ogrodu.

  Carporty – instalacja fotowoltaiczna lubuskie

  Osoby, którym zależy na produkcji darmowej energii wykorzystywanej do ładowania pojazdów i innych urządzeń elektrycznych, mogą zdecydować się na zadaszenia fotowoltaiczne - carporty. Głównym elementem konstrukcji są wysokosprawne moduły fotowoltaiczne. To dzięki nim możliwe jest wydajna i ekologiczna produkcja energii elektrycznej. Carporty są wykorzystywane jako fotowoltaiczne zadaszenie parkingów zarówno firmowych, jak i osiedlowych oraz ogólnodostępnych. Oprócz tego sprawdzą się one jako domowe stacje ładowania. Konstrukcje są przeznaczone do samodzielnego montażu. Zestaw składa się z modułów fotowoltaicznych, falownika, aluminiowej ramy, kompletu uszczelnień, skrzynki zabezpieczeniowej AC i DC, akcesoriów i instrukcji montażu. Moduły fotowoltaiczne lubuskie to nie tylko instalacje na dachu. To również estetyczne zadaszenia fotowoltaiczne.


  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach