Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Mielec

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Mielec

  Firma ML System S.A. działa w obszarze produkcji fotowoltaiki tradycyjnej (PV) i oraz kompletnych rozwiązań fotowoltaicznych zintegrowanych z budownictwem, czyli BIPV (z ang. building integrated photovoltaics). Dostarczane rozwiązania mają charakter kompleksowy. Wysoka jakość poszczególnych elementów systemów fotowoltaicznych została potwierdzona wcześniej przeprowadzonymi rygorystycznymi testami, które prowadzimy w naszym wysoce wyspecjalizowanym Centrum Badawczo-Rozwojowym, oprócz wysokosprawnych modułów PV i BIPV w naszym asortymencie znajdują się również gotowe konstrukcje fotowoltaiczne, które można zamontować na dachu budynku lub bezpośrednio na gruncie. Nasza oferta obejmuje też falowniki, rozdzielnice ki i autorski system ML SCADA. Jest on przeznaczony do zarządzania energią słoneczną.

  Fotowoltaika Mielec – darmowa i czysta energia

  W asortymencie naszego sklepu znajdują się wysokosprawne moduły fotowoltaiczne o różnych parametrach. Różnice dotyczą m.in. mocy oraz maksymalnego napięcia systemu. Najważniejszym elementem instalacji ML System S.A. są moduły fotowoltaiczne wyróżniające się wysoką wydajnością. Dzięki nim można pozyskiwać energię z promieni słonecznych, która jest nie tylko ekologiczna, ale jednocześnie darmowa. Wysoki poziom sprawności przekłada się na wydajną pracę i efektywną produkcję. Co więcej, instalacja fotowoltaiczna Mielec nie emituje żadnych szkodliwych substancji. Z tego względu energię określa się jako bezemisyjną, zieloną lub czystą. Osoby decydujące się na fotowoltaikę mogą liczyć na niezależność energetyczną oraz zabezpieczenie się przed nagłymi skokami cen. To gwarancja stabilności i bezpieczeństwa w obliczu dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku.

  Moduły fotowoltaiczne Mielec – korzyści wynikające z wykorzystania zielonej energii

  Oferowane przez ML System moduły fotowoltaiczne to gwarancja sprawnego działania, długiej i bezproblemowej pracy oraz stabilności mocy. Dzięki temu z powodzeniem znajdują zastosowanie w przemysłowych oraz domowych instalacjach fotowoltaicznych. Ważną korzyścią jest nie tylko kompatybilność z większością systemów mocowań, z którymi najczęściej można się spotkać, ale też możliwość określenia miejsca montażu – na dachu lub bezpośrednio na gruncie.

  Mielec fotowoltaika – darmowa energia dzięki carportom

  Produkcja darmowej , bezemisyjnej energii to tylko jedna z zalet fotowoltaicznego zadaszenia parkingu. Oprócz tego można liczyć na zabezpieczenie pojazdu przed zmieniającą się pogodą. Za wydajną proukcję energii odpowiadają wysokosprawne moduły fotowoltaiczne. Co istotne, działają skutecznie bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Instalacja fotowoltaiczna Mielec w postaci carportów jest wykorzystywana nie tylko do ładowania pojazdów elektrycznych, ale również innych urządzeń elektrycznych. Co za tym idzie, fotowoltaiczne zadaszenie parkingów znajdują zastosowanie nie tylko jako domowe stacje ładowania. Sprawdzą się też na parkingach firmowych, osiedlowych i ogólnodostępnych. W razie potrzeby carporty oferowane przez ML System mogą zostać dopasowane do indywidualnych wymagań. Modyfikacje obejmują najczęściej oświetlenie, przezierność i liczbę stanowisk. Konstrukcje są przeznaczone do samodzielnego montażu. Zestaw składa się z aluminiowej ramy, wysokosprawnych modułów fotowoltaicznych, skrzynki zabezpieczeniowej AC i DC, kompletu uszczelnień, falownika akcesoriów i instrukcji montażu.

  Fotowoltaiczne zadaszenie tarasów – zalety funkcjonalnych pergoli

  Pergole to estetyczne i praktyczne rozwiązania, dzięki którym można zagospodarować przestrzeń w funkcjonalny sposób. Fotowoltaiczne zadaszenie tarasów to konstrukcja, która wykazuje pełną odporność na czynniki atmosferyczne. Dzięki temu istnieje możliwość użytkowania przez cały rok. Wyposażenie w wysokosprawne moduły fotowoltaiczne pozwala na pozyskanie energii niezależnie od warunków pogodowych. Konstrukcję można z łatwością dopasować do aranżacji ogrodu.


  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach