Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika opolskie

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika opolskie

  W obszarze działalności firmy ML System S.A. znajduje się produkcja oraz dostarczanie rozwiązań z zakresu fotowoltaiki tradycyjnej (PV). Zajmujemy się również produkcją systemów fotowoltaicznych zintegrowanych z budownictwem (BIPV, z ang. building integrated photovoltaics). W naszym Centrum Badawczo-Rozwojowym powstają nowe technologie oraz innowacyjne rozwiązania. Ta wysoce wyspecjalizowana jednostka bazuje nie tylko na najnowocześniejszych urządzeniach, ale również na wiedzy i doświadczeniu najlepszych specjalistów. Zanim jakiekolwiek elementy systemów fotowoltaicznych zostaną wypuszczone na rynek, przechodzą w Centrum B+R rygorystyczne testy. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy produkty najwyższej jakości. Nasz asortyment to nie tylko wysokosprawne moduły PV i BIPV, ale również gotowe konstrukcje fotowoltaiczne, komponenty do instalacji PV, system zarządzania energią ML SCADA oraz montaż, serwis i konserwacja instalacji.

  Instalacja fotowoltaiczna opolskie – sposób na darmową energię

  Dzięki wysokowydajnym modułom fotowoltaicznym możliwe jest pozyskiwanie czystej i darmowej energii ze słońca. Ich wysoki poziom sprawności poparty jest gwarancją polskiego producenta - ML System. Moduły fotowoltaiczne opolskie wyróżniają się również bezemisyjnością, co oznacza, że nie emitują żadnych szkodliwych substancji. Z tego względu określa się je jako zielone oraz czyste. Użytkownicy decydujący się na fotowoltaikę chronią środowisko i swoje portfele przed stale rosnącymi cenami prądu. Fotowoltaika jest zatem sposobem na zachowanie niezależności energetycznej, stabilności oraz bezpieczeństwa. W naszym internetowym sklepie można znaleźć wszystko co potrzebne do instalacji PV, w tym wysokosprawne moduły fotowoltaiczne różniące się m.in. mocą i maksymalnym napięciem systemu oraz zastosowaniem.

  Fotowoltaiczne zadaszenie tarasów – dlaczego warto zdecydować się na pergole?

  W asortymencie ML System dostępne są obok rozwiązań klasycznych dachowych i gruntowych, również fotowoltaiczne zadaszenia tarasów. Pergole to ekonomiczny i ekologiczny sposób na praktyczne zagospodarowanie przestrzeni. Konstrukcja jest wyposażona w wysokosprawne moduły fotowoltaiczne, co przekłada się na możliwość pozyskania energii ze słońca. Dodatkową zaletą jest odporność na czynniki atmosferyczne. To z kolei pozwala na całoroczne użytkowanie. Użytkownicy mogą także liczyć na zachowanie pierwotnych właściwości oraz atrakcyjnego wyglądu przez długi czas. Estetyczne wykończenie pergoli umożliwia dopasowanie do indywidualnego charakteru ogrodu.

  Fotowoltaika opolskie – carporty, czyli sposób na darmową energię

  Osoby, które chciałyby ładować swój pojazd elektryczny lub inne urządzenia elektryczne darmową energią, a nie mają miejsca na dachu, ani na gruncie, mogą zdecydować się na fotowoltaiczne zadaszenie swojego parkingu. Umożliwia ono wyprodukowanie bezemisyjnej energii ze słońca, a jednocześnie zabezpiecza samochód przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Carporty ML System są wyposażone w wysokosprawne moduły fotowoltaiczne. Fotowoltaiczne zadaszenie parkingów sprawdza się zarówno w domach, jak i firmach. Carporty mogą być też wykorzystywane na parkingach osiedlowych oraz publicznych - ogólnodostępnych. Jeśli pojawi się taka potrzeba, konstrukcje dostarczane przez ML System mogą zostać zmodyfikowane, a tym samym dopasowane do indywidualnych wymagań użytkowników. Możliwości modyfikacji dotyczą m.in. przezierności, oświetlenia i liczby stanowisk. Zestaw CARPORT składa się ze wszystkich elementów potrzebnych do kompleksowego montażu, w skład zestawu wchodzą: wysokosprawne moduły fotowoltaiczne, aluminiowa rama, komplet uszczelnień, falownik, skrzynka zabezpieczeniowa AC i DC, akcesoria oraz instrukcja.

  Moduły fotowoltaiczne opolskie – zalety bezemisyjnej energii

  Wybierając moduły fotowoltaiczne z oferty ML System, można liczyć przede wszystkim na stabilność mocy, sprawne działanie i długą żywotność. Wszystkie te cechy sprawiają, że konstrukcje fotowoltaiczne sprawdzą się zarówno jako domowe, jak i przemysłowe źródła energii elektrycznej. Dużym ułatwieniem jest też możliwość wyboru miejsca montażu instalacji: grunt lub dach, budynek nowy lub modernizowany. Oprócz tego moduły ML System są kompatybilne z większością najczęściej spotykanych systemów mocowań.


  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach