Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Podkarpackie

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Podkarpackie

  Produkcja i dostarczanie wysokosprawnych modułów do tradycyjnej instalacji fotowoltaicznej (PV) oraz zintegrowanej z budownictwem (BIPV) to jeden z głównych obszarów działalności przedsiębiorstwa ML System. Firma dysponuje własnym Centrum Badawczo-Rozwojowym, w którym powstają nowoczesne rozwiązania, a także testowane są wszystkie elementy instalacji fotowoltaicznych. Asortyment ML System to przede wszystkim moduły fotowoltaiczne oraz gotowe instalacje fotowoltaiczne z konstrukcjami i systemami mocowań przeznaczone do montażu zarówno na dachach, jak i na gruncie, a także rozwiązania Smart City, produkcja szkła specjalistycznego oraz nowatorskie produkty z linii Smart Glass.

  Dodatkowo w ofercie firmy można znaleźć wydajne falowniki i niezawodne rozdzielnice. Oprócz produktów, dostępny jest także autorski system ML SCADA wykorzystywany m.in. do efektywnego zarządzania energią pozyskaną ze słońca, a także innymi instalacjami w obrębie danego obiektu.

  Podkarpackie fotowoltaika – darmowa energia dla każdego

  Wysokosprawne moduły fotowoltaiczne ML System to główne elementy instalacji umożliwiających pozyskiwanie darmowej i przede wszystkim bezemisyjnej energii ze słońca. Moduły, oprócz wysokiej wydajności, wyróżniają się także bardzo długą żywotnościąi praktycznie bezobsługową eksploatacją. Doskonale sprawdzają się jako elementy domowych, firmowych i komercyjnych instalacji fotowoltaicznych. Fotowoltaika w województwie podkarpackim najczęściej przyjmuje postać instalacji zamontowanych na dachu (skośnym lub prostym), Warto nadmienić, że gotowe instalacje ML System są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić możliwość szybkiego i bezproblemowego montażu nie tylko na dachu, ale również na gruncie. Moduły wyróżniają się szeroką kompatybilnością z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku systemami montażowymi. Instalacje fotowoltaiczne na gruncie znajdują zastosowanie w przypadkach, gdy na dachu nie ma wystarczającej ilości wolnego miejsca lub powierzchnia dachu jest zacieniona.

  Fotowoltaika podkarpackie – bezemisyjna energia przyjazna dla środowiska

  Wydajne instalacje fotowoltaiczne umożliwiają produkcję darmowej energii z promieni słonecznych. W przeciwieństwie do pierwotnych źródeł energii, fotowoltaika jest całkowicie bezemisyjna, a co za tym idzie przyjazna dla środowiska. Pozyskiwanie darmowej energii ze słońca jest skutecznym i sprawdzonym sposobem na zabezpieczenie przed niestabilną sytuacją na rynku energetycznym i podwyżkami cen prądu. Fotowoltaika w województwie podkarpackim pozwala osiągnąć mieszkańcom regionu niezależność energetyczną, a co za tym idzie poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Wszystkie parametry techniczne i szczegółowe opisy modułów fotowoltaicznych, urządzeń oraz akcesoriów znajdują się na stronie naszego sklepu.

  Pergole, czyli darmowa energia z fotowoltaicznego zadaszenia tarasu

  W ofercie ML System dostępne są m.in. pergole w postaci zestawów do samodzielnego montażu. W pełni kompletne konstrukcje składają się ze wszystkich niezbędnych elementów (m.in. modułów fotowoltaicznych, skrzynki zabezpieczeniowej AC i DC, falownika, solidnej konstrukcji i innych elementów montażowych). Fotowoltaiczne zadaszenie tarasów jest przystosowane do całorocznego użytkowania. Oznacza to, że pergole mogą być bezpiecznie i efektywnie wykorzystywane bez względu na porę roku. Wysokosprawne moduły zapewniają produkcję energii elektrycznej nie tylko w słoneczne dni, ale również podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Pozyskiwana energia może być używana np. do oświetlenia tarasu, ogrodu lub do zasilania urządzeń elektrycznych znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie instalacji fotowoltaicznej.

  Podkarpackie fotowoltaika – carporty, czyli szybkie i wydajne ładowanie pojazdów oraz urządzeń elektrycznych

  Liczba pojazdów elektrycznych systematycznie rośnie. Z dużym prawdopodobieństwem ten trend utrzyma się jeszcze przez minimum kilka lat. Carporty, czyli fotowoltaiczne zadaszenia parkingów doskonale sprawdzają się jako praktyczna i estetyczna instalacja przydomowa. Kolejnym zastosowaniem są parkingi firmowe, a także ogólnodostępne miejsca parkingowe. Podobnie jak pergole, carporty są oferowane w postaci zestawów z możliwością samodzielnego montażu. Warto wspomnieć, że fotowoltaiczne zadaszenie parkingów może być indywidualnie dopasowane do konkretnego miejsca montażu, a także wymagań użytkowników. Dotyczy to nie tylko liczby stanowisk do ładowania, ale również przezierności i mocy całej instalacji.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach