Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Podlaskie

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Podlaskie

  ML System S.A. specjalizuje się w produkcji i dostarczaniu instalacji tradycyjnej fotowoltaiki (PV) oraz fotowoltaiki zintegrowanej z budownictwem (BIPV) wraz z systemami mocowań. Moduły fotowoltaiczne są poddawane rygorystycznym testom w Centrum Badawczo-Rozwojowym zatrudniającym wykwalifikowanych pracowników. Tam też tworzone są kolejne innowacyjne rozwiązania. W asortymencie przedsiębiorstwa można znaleźć nie tylko wysokowydajne moduły BIPV i PV, ale też falowniki i rozdzielnice. Oprócz tego ML System zajmuje się dostarczaniem gotowych konstrukcji fotowoltaicznych oraz instalacji, które są przeznaczone do montażu na dachach, gruncie, fasadzie, czy świetliku dachowym, ale także rozwiązaniami Smart City, produkcją szkła specjalistycznego oraz nowatorskimi produktami z linii Smart Glass. Asortyment obejmuje także funkcjonalne carporty i pergole oraz system do efektywnego zarządzania energią ML SCADA.

  Fotowoltaika podlaskie – energia o bezemisyjnym charakterze

  Tym co wyróżnia moduły fotowoltaiczne PV i BIPV od ML System są ich bardzo dobre parametry. Dzięki temu można liczyć na efektywne działanie, długą żywotność oraz niezawodność. Należy też wspomnieć o wysokiej sprawności i bezobsługowej eksploatacji. Produkcja energii odbywa się nie tylko podczas słonecznych, ale również pochmurnych dni. Wszystkie te cechy sprawiają, że panele fotowoltaiczne od ML System mogą być wykorzystywane w województwie podlaskim zarówno jako domowe, firmowe oraz instytucjonalne instalacje fotowoltaiczne. Dzięki ich specjalnej konstrukcji montaż jest możliwy nie tylko na płaskim lub skośnym dachu, ale również na gruncie. To drugie rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza w przypadku, gdy na dachu nie ma wystarczającej ilości wolnego miejsca lub gdy jest on częściowo lub całkowicie zacieniony. Wybierając fotowoltaikę można liczyć na produkcję czystej energii, która jest bezpieczna dla środowiska i nie wiąże się z emisją żadnych szkodliwych substancji.

  Wysokosprawne panele fotowoltaiczne w województwie podlaskim

  Moduły fotowoltaiczne od ML System wyróżniają się konstrukcją, która zapewnia kompatybilność z większością systemów mocowań. To z kolei przekłada się na szybki i bezproblemowy montaż. Panele fotowoltaiczne w województwie podlaskim pozwalają na produkcję darmowej energii dla mieszkańców, która jest gwarantem niezależności energetycznej. Dzięki temu nie trzeba martwić się niestabilną sytuacją na rynku energetycznym. Dodatkową korzyścią są oszczędności i możliwość zabezpieczenia się przed rosnącymi cenami energii. Użytkownicy zyskują poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Chcąc poznać szczegółowe parametry techniczne modułów oraz innych urządzeń należy odwiedzić stronę naszego sklepu.

  Carporty w województwie podlaskim

  W asortymencie ML System znajdują się także carporty, czyli fotowoltaiczne zadaszenia parkingów. Zostały one stworzone z myślą o osobach, które chcą w darmowy, bezpieczny i bezemisyjny sposób ładować pojazdy elektryczne oraz inne urządzenia. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno dla prywatnych użytkowników, jak i w przestrzeni publicznej. Carporty są sprzedawane w formie kompletnych zestawów, które posiadają możliwość samodzielnego montażu. Ważną zaletą konstrukcji jest pełna odporność na negatywny wpływ czynników atmosferycznych. To z kolei przekłada się na możliwość zachowania pierwotnego wyglądu oraz właściwości przez długi czas. W razie potrzeby istnieje możliwość dostosowania carportów do indywidualnych potrzeb poprzez zmodyfikowanie np. liczby stanowisk czy stopnia przezierności modułów. System łączeniowy pozwala na połączenie nawet kilkunastu stanowisk. Dzięki temu można w sposób bezpieczny i bezstratny zagospodarować nawet małe powierzchnie parkingowe.

  Funkcjonalne pergole, czyli sposób na darmową energię na tarasie

  Kolejną propozycją od ML System są estetyczne pergole. Fotowoltaiczne zadaszenia tarasów to konstrukcje, które mają możliwość samodzielnego montażu. Składają się one z takich elementów jak wysokosprawne moduły fotowoltaiczne, skrzynki zabezpieczeniowe AC i DC, falownik, pozostałe części montażowe, komplet uszczelnień oraz instrukcja. Pergole w województwie podlaskim umożliwiają mieszkańcom produkcję czystej i darmowej energii, którą można wykorzystać np. do zasilania oświetlenia na tarasie lub w ogrodzie czy do ładowania urządzeń. Wszystkie elementy mogą być eksploatowane przez cały rok, dlatego produkcja energii odbywa się niezależnie od pogody.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach