Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Poznań

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Poznań

  Wieloletnie doświadczenie oraz stale prowadzone prace badawcze sprawiły, że ML System jest w stanie zapewnić produkty doskonale dopasowane do potrzeb zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm oraz całych miast. Jednym z najważniejszych obszarów działalności firmy jest szereg rozwiązań, który jest w stanie zamienić zwykłe miasto w tak zwane „smart city”. Idea inteligentnego miasta opiera się przede wszystkim na sprawnej wymianie informacji, która bezpośrednio wpływa na życie ludzi. Wszystkie te rozwiązania opierają się również o wykorzystanie energii pochodzącej z systemów fotowoltaiki. Kolejnym ważnym filarem firmy jest BIPV (building integrated photovoltaics), czyli moduły fotowoltaiczne, które są w stanie jednocześnie stanowią integralną część budynku.

  ML System S.A. czyli fotowoltaika. Poznań - co ma do zaoferowania?

  Nasza firma wykonuje zlecenia na terenie całej Polski - zarówno w większych, jak i mniejszych miejscowościach. Największe inwestycje powstawały w takich miejscach jak Warszawa, Wrocław, Kraków czy Katowice. W Krakowie i Poznaniu wykonaliśmy prace instalacyjne dla firmy Less Mess. Cały projekt zakładał nie tylko moduły fotowoltaiczne, ale także cały system zarządzający energią, która została pozyskana z odnawialnych źródeł, systemami grzewczymi, chłodniczymi i osuszającymi powietrze. W tym celu został wykorzystany i odpowiednio dostosowany autorski program SCADA ML.

  Fotowoltaika ML System S.A. Poznań - rozwiązania dla firmy, miasta i osoby prywatnej

  Nasza oferta jest bardzo szeroka i przede wszystkim opiera się na jak najlepszym dopasowaniu do potrzeb klienta. Dzięki temu wprowadzane przez nas rozwiązania spełniają oczekiwania i działają sprawnie przez wiele lat. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, firmą czy odpowiadasz za projekty miejskie - inwestycja w systemy pozyskujące energię z modułów fotowoltaicznych przyczyni się nie tylko do korzyści, które będzie można doświadczyć w ciągu najbliższych lat. Ograniczając emisję dwutlenku węgla do atmosfery (powstającej przy produkcji energii elektrycznej w elektrowniach węglowych) przyczyniasz się do poprawy trudnej sytuacji powiązanej z wysokim zanieczyszczeniem środowiska i poważnymi konsekwencjami, które już dzisiaj możemy odczuwać.

  Poznań - Fotowoltaika ML System S.A. w atrakcyjnej cenie

  Instalacja systemu fotowoltaiki to nie tylko korzyść dla środowiska. Dzięki sprawnie pracującym systemom, które instalujemy naszym klientom, znacząco redukowane są koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej. Warto także zwrócić uwagę na aspekt prawny - 1 stycznia 2021 roku została wprowadzona w życie ustawa, która zaostrza przepisy dotyczące maksymalnej wartości współczynnika EP (energia pierwotna). To parametr, który ma za zadanie określać przewidywane zużycie energii pochodzącej z nieodnawialnych źródeł w budynku w przeliczeniu na powierzchnię metra kwadratowego przez okres jednego roku. Obecnie maksymalna wartość wynosi 65 kWh/m2 (dotychczas było to 85 kWh/m2). Prostym sposobem na poprawę współczynnika, jest uwzględnienie w projekcie budowlanym systemu fotowoltaiki. Ułatwi to uzyskanie pozwolenia na budowę, znacząco ograniczy koszty prac i pozwoli na zastosowanie rozwiązań BIPV.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach