Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Pszczyna

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Pszczyna

  Obszar działalności ML System S.A. koncentruje się wokół produkcji i dostarczania modułów do tradycyjnych systemów fotowoltaicznych (PV) oraz instalacji zintegrowanych z budownictwem (BIPV). Każdy z elementów przechodzi rygorystyczne testy jakościowe odbywające się w nowoczesnym Centrum Badawczo-Rozwojowym. Tam też powstają kolejne innowacyjne rozwiązania i nowe produkty. W asortymencie ML System można znaleźć m.in. gotowe konstrukcje, instalacje fotowoltaiczne przeznaczone do montażu na dachu, gruncie, fasadzie, czy świetliku dachowym, ale także rozwiązania Smart City, produkcja szkła specjalistycznego oraz nowatorskie produkty z linii Smart Glass. Oprócz tego oferta obejmuje falowniki, rozdzielnice, fotowoltaiczne carporty i pergole oraz wiele różnych akcesoriów. Dodatkowo można zdecydować się na oprogramowanie przeznaczone do efektywnego zarządzania energią słoneczną, czyli ML SCADA.

  Fotowoltaika Pszczyna – źródło energii o bezemisyjnym charakterze

  Tym co wyróżnia elementy, które odpowiadają za produkcję energii elektrycznej jest ich wysoka sprawność i wydajność. Moduły fotowoltaiczne, bo to o nich mowa, produkują duże ilości energii zarówno podczas słonecznych, jak i pochmurnych dni. Dzięki temu znakomicie sprawdzają się w przydomowych, firmowych oraz instytucjonalnych instalacjach. Ich specjalna konstrukcja pozwala na montaż na prostym i skośnym dachu, a także na gruncie. Druga opcja sprawdza się w sytuacji, gdy dach jest zacieniony lub ilość wolnej przestrzeni do montażu na dachu jest niewystarczająca. Fotowoltaika jest całkowicie bezemisyjna, co oznacza, że do środowiska nie są emitowane żadne substancje o szkodliwym działaniu.

  Carporty w mieście Pszczyna, czyli jak szybko i darmowo ładować pojazdy

  W ofercie ML System znajdują się carporty, które są przeznaczone do ładowania pojazdów elektrycznych i innych urządzeń znajdujących się w pobliżu. Jest to możliwe dzięki wysokosprawnym modułom fotowoltaicznym zapewniającym bezpieczną, darmową i bezemisyjną produkcję energii. Fotowoltaiczne zadaszenie parkingów jest sprzedawane w formie zestawu z możliwością samodzielnego montażu. Jest to propozycja zarówno dla prywatnych użytkowników, firm, a także instytucji. Dzięki specjalnej konstrukcji montaż jest szybki i bezproblemowy. W skład zestawu wchodzą moduły, komplet uszczelnień, skrzynki zabezpieczeniowe AC i DC, solidna konstrukcja, falownik oraz inne elementy montażowe. Procedura montażu jest dokładnie opisana w instrukcji.

  Co jeszcze warto wiedzieć o carportach?

  Oferowane przez ML System fotowoltaiczne zadaszenie parkingów może zostać zmodyfikowane, tak aby w 100% pasowało do potrzeb użytkownika. Dotyczy to m.in. liczby stanowisk oraz stopnia przezierności modułów czy mocy instalacji. Ważną zaletą carportów jest ich pełna odporność na negatywny wpływ czynników atmosferycznych. Dzięki temu można liczyć na skuteczne zabezpieczenie przed zalegającym śniegiem, parciem oraz ssaniem wiatru. Co więcej carporty nadają się do użytku przez cały rok, niezależnie od pogody.

  Pergole, czyli fotowoltaiczne zadaszenie tarasów w mieście Pszczyna

  Fotowoltaiczne zadaszenie tarasów to rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością, ze względu na połączenie użyteczności z estetycznym wyglądem. Pergole umożliwiają produkcję czystej i darmowej energii, którą można wykorzystać np. do zasilania oświetlenia na tarasie. Konstrukcje tego typu są w pełni odporne na warunki atmosferyczne, dlatego zapewniają produkcję energii przez cały rok. Sprawdzą się w przypadku tarasów o każdej wielkości.

  Pszczyna fotowoltaika – sposób na niezależność energetyczną

  Instalacje fotowoltaiczne ML System to skuteczne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na osiągnięciu niezależności energetycznej. To z kolei przekłada się na poczucie stabilności oraz bezpieczeństwa, co ma duże znaczenie w obliczu dynamicznych zmian i wahań na rynku energetycznym. Panele fotowoltaiczne w mieście Pszczyna mogą stanowić element instalacji zarówno o niskiej, średniej, jak i dużej mocy. Dokładne informacje na temat parametrów technicznych znajdują się na stronie sklepu.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach