Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Śląskie

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Śląskie

  Główne obszary działalności firmy ML System S.A to produkcja i montaż wysokowydajnych instalacji fotowoltaiki tradycyjnej (PV) oraz kompletnych, gotowych systemów zintegrowanych z budownictwem (BIPV). Spółka dysponuje własnym, zaawansowanym Centrum Badawczo-Rozwojowym, w którym skrupulatnie testowane są wszystkie nowe produkty. Asortyment produktów fotowoltaicznych ML System obejmuje wysokosprawne moduły BIPV i PV, a także konstrukcje dachowe, falowniki i rozdzielnice, a także rozwiązania Smart City, produkcja szkła specjalistycznego linii Smart Glass oraz obróbka szkła. W ofercie można również znaleźć niestandardowe, nowoczesne instalacje PV. Na szczególną uwagę zasługują pergole i carporty. Oprócz wymienionych produktów firma oferuje również autorski system ML SCADA wykorzystywany do efektywnego zarządzania energią pozyskiwaną ze słońca.

  Fotowoltaika śląskie – bezemisyjna energia w zasięgu ręki

  Wszystkie moduły fotowoltaiczne produkowane przez ML System wyróżniają się wysoką sprawnością, długą żywotnością i niezawodnym działaniem. Takie połączenie sprawia, że instalacje są wydajne, stabilne i w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Moduły mogą być z powodzeniem montowane na dachach (prostych i skośnych), a także bezpośrednio na gruncie. Drugie rozwiązanie jest szczególnie polecane w przypadku, gdy na dachu nie ma wystarczającej ilości wolnej przestrzeni lub dach jest całkowicie lub częściowo zacieniony. Fotowoltaika to dla Śląska szansa na poprawę jakości powietrza, a co za tym idzie zdrowia mieszkańców tego województwa. Moduły fotowoltaiczne ML System są w pełni kompatybilne z praktycznie wszystkimi ogólnodostępnymi systemami mocowań. Cały proces montażu przebiega szybko i bezproblemowo.

  Moduły fotowoltaiczne śląskie – darmowa energia ze słońca

  Moduły fotowoltaiczne umożliwiają pozyskiwanie czystej i przede wszystkim darmowej energii. Ich sprawność i wydajność bezpośrednio przekłada się na efektywność całej instalacji. W ofercie ML System można znaleźć moduły wyróżniające się bardzo dobrymi parametrami technicznymi i żywotnością. Instalacje fotowoltaiki tradycyjnej, a także nowoczesne rozwiązania zintegrowane z budownictwem (BIPV,) w przeciwieństwie do energii pierwotnej, nie emitują żadnych szkodliwych substancji do środowiska.

  Fotowoltaika dla Śląska – najważniejsze korzyści

  Montaż i użytkowanie instalacji fotowoltaicznych niesie ze sobą wiele korzyści. Pierwszą z nich jest niezależność energetyczna, szczególnie istotna w trakcie niestabilnej sytuacji na rynku energii. Wysokosprawne moduły fotowoltaiczne stanowią również skuteczne zabezpieczenie przed podwyżkami cen prądu. Fotowoltaika dla Śląska jest gwarantem bezpieczeństwa energetycznego dla mieszkańców tego regionu Chcąc poznać szczegółowe informacje techniczne dotyczące modułów i innych elementów instalacji fotowoltaicznej, warto odwiedzić nasz sklep, w którym prezentujemy całą ofertę.

  Carpoty w województwie śląskim – fotowoltaiczne zadaszenie parkingów

  Carporty, czyli fotowoltaiczne zadaszenie parkingów to ekologiczne i funkcjonalne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w każdej przestrzeni: na prywatnych posesjach, czy też w obszarach publicznych i ogólnodostępnych. Moduły fotowoltaiczne to główne elementy całej konstrukcji odpowiedzialne za wytwarzanie energii. Dzięki nim można szybko i bezpiecznie ładować pojazdy elektryczne, a także urządzenia znajdujące się w pobliżu. Oferta ML System obejmuje kompletne Carporty przeznaczone do samodzielnego montażu. W skład zestawu wchodzą takie elementy jak konstrukcja aluminiowa lub stalowa, komplet uszczelnień, wysokosprawne moduły fotowoltaiczne, skrzynka zabezpieczeniowa AC i DC, falownik, szczegółowa instrukcja montażu. Cała konstrukcja wyróżnia się pełną odpornością na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu zachowuje pierwotny wygląd i przede wszystkim swoje właściwości przez długi czas.

  Fotowoltaiczne zadaszenie tarasu, czyli funkcjonalne i estetyczne pergole

  Kolejną propozycją cieszącą się dużą popularnością, m.in. wśród właścicieli domów jednorodzinnych i działek rekreacyjnych, jest pergola. Fotowoltaiczne zadaszenia tarasu z jednej strony stanowi skuteczną ochronę przed deszczem, natomiast z drugiej umożliwia efektywne produkowanie energii. Dzięki modułom fotowoltaicznym umieszczonym na zadaszeniu można produkować i zużywać na własne potrzeby (np. do zasilania oświetlenia) energię elektryczną. Pergole są również oferowane w formie kompletnych zestawów z możliwością samodzielnego montażu. Co najważniejsze, z pergoli można bezpiecznie i efektywnie korzystać przez cały rok, bowiem cała konstrukcja jest przystosowana do całorocznej eksploatacji.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach