Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika świętokrzyskie

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika świętokrzyskie

  Produkcja i dostarczanie rozwiązań z zakresu fotowoltaiki tradycyjnej (PV) fotowoltaiki zintegrowanej z budownictwem (BIPV) to dwa obszary działalności firmy ML System S.A. W naszym asortymencie dostępne są wysokosprawne moduły PV i BIPV oraz komponenty do instalacji (falowniki i rozdzielnice). W wysoce wyspecjalizowanej jednostce, jaką jest Centrum Badawczo-Rozwojowe, tworzymy i poddajemy rygorystycznym testom nowe technologie oraz nowe rozwiązania. Gotowe produkty ML System można instalować na dachach i fasadach budynków lub na gruncie. Oprócz tego proponujemy system ML SCADA naszego autorstwa, przeznaczony do zarządzania energią.

  Moduły fotowoltaiczne świętokrzyskie – dlaczego warto postawić na zieloną energię?

  Tym, co wyróżnia moduły fotowoltaiczne oferowane przez ML System, jest przede wszystkim wysoka stabilność mocy, wydajnośćć i długa żywotność. Z tego względu mogą być one z powodzeniem wykorzystywane nie tylko w przemysłowych, ale również domowych instalacjach fotowoltaicznych. Ważną ich zaletą jest możliwość określenia miejsca montażu – na dachu prostym lub pochyłym, na fasadzie budynku lub na jego zadaszeniu albo też bezpośrednio na gruncie. Jeszcze inną korzyścią jest kompatybilność z większością najczęściej spotykanych systemów mocowań.

  Instalacja fotowoltaiczna świętokrzyskie – czysta i darmowa energia

  Moduły fotowoltaiczne stanowiące kluczowy element instalacji produkowanych przez ML System S.A wyróżniają się wysokim poziomem sprawności. To z kolei przekłada się na wydajną ich pracę. To właśnie dzięki nim możliwe jest pozyskiwanie energii z promieni słonecznych, która jest nie tylko ekologiczna, ale również darmowa. Takie instalacje fotowoltaiczne nie emitują żadnych szkodliwych substancji do gruntu, atmosfery czy wody, dlatego też określa się je mianem zielonych, czystych i bezemisyjnych. Fotowoltaika świętokrzyskie jest polecana wszystkim osobom, dla których ważna jest niezależność energetyczna. Oferowane przez nas moduły pozwolą zabezpieczyć się przed rosnącymi cenami prądu. Takie rozwiązanie jest zatem gwarantem stabilności i bezpieczeństwa. W naszym sklepie można liczyć na szeroki wybór modułów fotowoltaicznych różniących się parametrami.

  Fotowoltaika świętokrzyskie – dlaczego warto zdecydować się na fotowoltaiczne zadaszenie parkingu?

  Carporty zostały stworzone z myślą o ładowaniu zarówno pojazdów, jak i urządzeń elektrycznych. Dzięki fotowoltaicznemu zadaszeniu parkingu możliwe jest nie tylko wyprodukowanie darmowej i czystej energii pochodzącej ze słońca, ale jednocześnie zabezpieczenie pojazdu przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. Najważniejszym elementem całej konstrukcji są wysokosprawne moduły fotowoltaiczne. To właśnie one odpowiadają za wytwarzanie energii elektrycznej. Oferowane przez nas carporty można dostosować do swoich preferencji, modyfikując np. oświetlenie, liczbę stanowisk czy przezierność. Konstrukcje są dostarczane w formie przeznaczonej do samodzielnego montażu. W skład zestawu wchodzi aluminiowa rama, wysokosprawne moduły fotowoltaiczne, skrzynka zabezpieczeniowa AC i DC, falownik, akcesoria, komplet uszczelnień oraz instrukcja montażu. Fotowoltaiczne zadaszenie parkingów jest polecane nie tylko jako domowa stacja ładowania, ale również rozwiązanie dla firmowych, osiedlowych i ogólnodostępnych parkingów.

  Fotowoltaiczne zadaszenie tarasów – zalety pergoli

  Moduły fotowoltaiczne świętokrzyskie dostępne w ofercie ML System to także funkcjonalne i estetyczne pergole. Fotowoltaiczne zadaszenie tarasów wyróżnia się atrakcyjnym wykończeniem, dzięki czemu dopasowanie do aranżacji ogrodu nie stanowi problemu. Konstrukcja wykazuje pełną odporność na działanie czynników atmosferycznych, co przekłada się na możliwość całorocznego użytkowania.


  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach