Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Szczecin

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację



  Województwo

  Fotowoltaika Szczecin

  Ich celem jest rozwój technologii i poszukiwanie nowych materiałów, które można wykorzystywać do przy budowie modułów fotowoltaicznych. Są one wykorzystywane do tworzenia rozwiązań z obszaru BIPV (building integrated photovoltaics). Chodzi o komponenty, które jednocześnie spełniają funkcję urządzeń pozyskujących energię ze słońca oraz stanowią elementy budynku (na przykład elewację lub szyby w oknach). Kolejną ważnym obszarem, w który firma się porusza, jest wyposażenie, dzięki któremu można zamienić zwykłe miasto w „inteligentne miasto”. Smart city to idea, w której kluczową rolę odgrywa sprawny przepływ informacji - ML System S.A. dysponuje technologią wspierającą takie rozwiązania oraz jednocześnie korzystającą z modułów fotowoltaiki. Firma jest w stanie obsługiwać zarówno klientów indywidualnych, jak i całe miasta - małe oraz duże.

  ML System S.A. - fotowoltaika w Szczecinie

  Nasza firma realizuje zlecenie praktycznie na terenie całej Polski - zarówno w mniejszych miejscowościach, jak i w dużych miastach takich jak Wrocław, Poznań, Katowice czy Warszawa. W Szczecinie można zauważyć naszą realizację na dachu Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1.

  Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę w Szczecinie w dobrej cenie?

  Podstawową wartością, jaką zdobywa się w momencie uruchomienia systemu fotowoltaiki, jest aktywne przyczynianie się do zmniejszania ilości emitowanego dwutlenku węgla do atmosfery. Korzystając z energii pochodzącej z odnawialnych źródeł maleje zapotrzebowanie na tworzenie energii elektrycznej w elektrowniach węglowych. W dzisiejszych czasach to bardzo istotna kwestia, która realnie wpłynie na naszą przyszłość oraz na przyszłość kolejnych pokoleń. Warto zauważyć także, że inwestycja w moduły fotowoltaiczne stosunkowo szybko się zwraca, aby ostatecznie na stałe obniżyć koszty życia. Jeżeli zamierzasz budować dom, to na pewno zainteresuje Cię informacja, że w ramach walki z zanieczyszczeniem powietrza pierwszego stycznia 2021 rząd wprowadził aktualizację ograniczeń maksymalnej wartości współczynnika EP. Dotychczas nie mógł on przekroczyć 1,85 kVh/m2 - na początku roku granica została przesunięta do 1,65 kVh/m2. Decydując się na uwzględnienie systemu fotowoltaiki już w projekcie budynku nie będziesz musiał martwić się o pozwolenie na budowę.

  Fotowoltaika Szczecin ML System S.A. - atrakcyjne ceny

  W naszej ofercie znajdziesz między innymi inteligentne wiaty przystankowe, inteligentne Smart Pylony, fotowoltaiczne zadaszenia parkingu czy inteligentne oświetlenie - to jedynie część produktów z oferty do Smart City. Każdy z nich posiada autonomiczny system, który pozwala urządzeniu pracować samodzielnie z wykorzystaniem energii słonecznej. Oferujemy fasady oraz elewacje na budynki (z fotowoltaiką), specjalne żaluzje fotowoltaiczne, szyby ze wbudowanym modułem fotowoltaicznym, szyby przezierne w regulowanym stopniu oraz wiele innych praktycznych rozwiązań. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie tworzyć w optymalny sposób znakomite urządzenia. Oferujemy klientom indywidualne projekty za atrakcyjną cenę.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach