Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Tczew

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Tczew

  ML System S.A. jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w produkcji i dostarczaniu wysokosprawnych modułów do instalacji zintegrowanych z budownictwem (BIPV) i tradycyjnych systemów fotowoltaicznych (PV). Wszystkie elementy instalacji zanim trafią do masowej produkcji, muszą spełnić rygorystyczne normy jakościowe w nowoczesnym Centrum Badawczo-Rozwojowym. Ponadto w laboratorium ML System powstają nowe innowacyjne produkty i rozwiązania. Asortyment ML System S.A. obejmuje moduły fotowoltaiczne, gotowe konstrukcje i instalacje fotowoltaiczne przystosowane do montażu na dachach i na gruncie, a także rozwiązania Smart City, produkcję szkła specjalistycznego Smart Glass oraz profesjonalną obróbkę szkła. Ponadto w ofercie można znaleźć wydajne falowniki, niezawodne rozdzielnice, a także szeroki wybór komponentów i akcesoriów. Specjalnie na potrzeby efektywnego i bezpiecznego zarządzania energią pozyskiwaną ze słońca, firma opracowała autorski, intuicyjny program ML SCADA.

  Fotowoltaika Tczew – inwestycja w bezemisyjne i darmowe źródło energii

  Elementy odpowiedzialne za produkcję energii elektrycznej, czyli moduły fotowoltaiczne firmy ML System wyróżniają się wysoką sprawnością i wydajnością. Oznacza to produkcję dużej ilości energii nie tylko w trakcie słonecznych dni, ale również podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Z tego powodu moduły fotowoltaiczne doskonale nadają się do instalacji przydomowych, a także firmowych i instytucjonalnych. Ich konstrukcja umożliwia montaż na dachach prostych i skośnych oraz na gruncie. Ostatnie rozwiązanie jest szczególnie polecane w przypadku, gdy ilość wolnej przestrzeni na dachu jest niewystarczająca do zamontowania instalacji fotowoltaicznych lub gdy dach jest zacieniony. Fotowoltaika w przeciwieństwie do pierwotnych źródeł energii, jest całkowicie bezemisyjna. W trakcie wytwarzania prądu, do środowiska nie trafiają żadne szkodliwe substancje.

  Fotowoltaika w mieście Tczew­ – skuteczny sposób na podwyżkę cen energii

  Fotowoltaika od ML System w mieście Tczew i okolicach umożliwia produkcję energii elektrycznej ze słońca, dzięki czemu użytkownicy mogą osiągnąć częściową lub całkowitą niezależność energetyczną. Samodzielna produkcja prądu na własne potrzeby daje poczucie niezależności i bezpieczeństwa szczególnie w czasie niestabilnej sytuacji na rynku energetycznym. Wysokosprawne moduły fotowoltaiczne ML System umożliwiają budowę instalacji niskiej, średniej i dużej mocy. Wszystkie parametry techniczne modułów, urządzeń i akcesoriów są dostępne na stronie sklepu.

  Dodatkowe informacje o carportach

  Fotowoltaiczne zadaszenie parkingów może być indywidualnie dostosowane do miejsca montażu i wymagań użytkowników. Zmiany mogą dotyczyć nie tylko liczby stanowisk do ładowania, ale również przezierności, mocy instalacji i dodatkowych elementów (np. oświetlenia). Carporty wyróżniają się pełną odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Ponadto są zabezpieczone przed parciem i ssaniem wiatru, a także przed zalegającym śniegiem. Można z nich bezpiecznie i efektywnie korzystać przez cały rok, bez względu na pogodę.

  Pergole, fotowoltaiczne zadaszenie tarasów mieście Tczew

  Kolejną propozycją ciesząca się dużą popularnością jest pergola, czyli fotowoltaiczne zadaszenie tarasów. Pergole łączą w sobie zarówno cechy użyteczne (produkcja darmowej i bezemisyjnej energii), jak i estetyczny wygląd. Doskonale sprawdzają się w przypadku zarówno dużych, jak i niewielkich tarasów. Podobnie jak carporty, są w pełni odporne na działanie warunków atmosferycznych. Oznacza to możliwość użytkowania pergoli (a co za tym idzie produkcji darmowej energii wykorzystywanej np. do zasilania oświetlenia) przez cały rok.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach