Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Tychy

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Tychy

  Firma ML System S.A. to wysoce wyspecjalizowane przedsiębiorstwo produkujące i dostarczające moduły do tradycyjnych (PV) i zintegrowanych z budownictwem (BIPV) instalacji fotowoltaicznych. W nowoczesnym Centrum Badawczo-Rozwojowym wykwalifikowana kadra testuje wszystkie elementy instalacji oraz tworzy nowe rozwiązania i produkty. Oferta ML System S.A. obejmuje gotowe konstrukcje i instalacje fotowoltaiczne zaprojektowane do montażu na dachach i na gruncie, a także rozwiązania Smart City, produkcję szkła specjalistycznego oraz profesjonalną obróbkę szkła. Dodatkowo w asortymencie można znaleźć rozdzielnice, falowniki i akcesoria montażowe. Kolejną propozycją jest oprogramowanie przeznaczone do efektywnego zarządzania energią pozyskiwaną ze słońca. ML SCADA to autorski system, który nieustannie kontroluje i maksymalizuje wydajność całej instalacji fotowoltaicznej, a także koordynuje prace pozostałych systemów/ instalacji w obrębie danego obiektu.

  Fotowoltaika Tychy – zielona energia przyjazna dla środowiska

  Wydajne moduły fotowoltaiczne ML System zapewniają efektywną produkcję energii nie tylko podczas słonecznych, ale również pochmurnych dni. Idealnie nadają się zarówno do przydomowych, jak i firmowych oraz instytucjonalnych instalacji fotowoltaicznych. Ich konstrukcja jest przystosowana do montażu na dachach (prostych i skośnych) oraz na gruncie. Montaż na gruncie to popularna alternatywa wybierana wówczas, gdy na dachu nie ma wystarczająco dużo wolnej przestrzeni lub dach jest po prostu zacieniony.

  Wysokosprawne moduły stanowią kluczowe elementy konstrukcji fotowoltaicznych. Mogą być z powodzeniem używane do tworzenia instalacji wyróżniających się niewielką, średnią i dużą mocą. Fotowoltaika w mieście Tychy i okolicach to ekologiczny i efektywny sposób na pozyskiwanie energii ze słońca. W przeciwieństwie do pierwotnych źródeł energii, jest całkowicie bezemisyjna, a co za tym idzie przyjazna dla środowiska. Dodatkową zaletą modułów ML System jest szeroka kompatybilność z większością popularnych systemów montażowych dostępnych na rynku. Montaż instalacji fotowoltaicznej umożliwi produkcję darmowej i przede wszystkim bezemisyjnej energii elektrycznej. W przeciwieństwie do pierwotnych źródeł energii, nie emituje do środowiska żadnych szkodliwych substancji.

  Tychy Fotowoltaika – darmowa energia dla każdego

  Moduły fotowoltaiczne ML System posiadają bardzo dobre parametry techniczne, dzięki czemu efektywnie produkują energię elektryczną. Pozyskiwanie energii ze słońca to skuteczny sposób na zabezpieczenie się przed niestabilną sytuacją na rynku energetycznym. Fotowoltaika w mieście Tychy i okolicach zabezpiecza mieszkańców przed podwyżkami cen energii. Ponadto pozwala osiągnąć niezależność energetyczną, a co za tym idzie poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Parametry techniczne i szczegółowy opis wszystkich produktów z oferty ML System znajdują się na stronie sklepu.

  Carporty w mieście Tychy – darmowe i szybkie ładowanie pojazdów oraz urządzeń

  Carporty, czyli fotowoltaiczne zadaszenie parkingów to estetyczne konstrukcje pozwalające na bezpieczne, szybkie i przede wszystkim darmowe ładowanie pojazdów elektrycznych. Ponadto mogą być z powodzeniem wykorzystywane do uzupełnienia energii w urządzeniach elektrycznych znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie instalacji. Carporty ML System są oferowane w postaci kompletnych konstrukcji z możliwością samodzielnego montażu. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, w tym wysokosprawne moduły, falowniki, skrzynki zabezpieczeniowe AC DC, solidną konstrukcję i komplet uszczelnień. Dodatkowo w zestawach znajduje się instrukcja montażu, która krok po kroku opisuje każdy etap montażu. Carporty doskonale sprawdzają się jako przydomowe instalacje fotowoltaiczne. Dodatkowo są montowane na parkingach firmowych i ogólnodostępnych miejscach do parkowania.

  Pergole, estetyczne zadaszenie tarasu produkujące energię

  W asortymencie ML System można również znaleźć pergole, czyli fotowoltaiczne zadaszenie tarasu. Konstrukcje tego typu, podobnie jak carporty, są również oferowane z możliwością samodzielnego montażu. Wyróżniają się pełną odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Oznacza to możliwość użytkowania pergoli, a co za tym idzie produkowania prądu, bez względu na porę roku. Fotowoltaiczne zadaszenie tarasu to estetyczna konstrukcja idealnie wpasowująca się w każdą aranżację. Doskonała jakość i precyzyjna wykonania sprawiają, że jest niezawodna i zachowuje pierwotny wygląd na lata.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach