Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Warszawa

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowolatika Warszawa

  Nasz klient ma do wyboru gotowe oferty, ale może też oczekiwać indywidualnych propozycji dopasowanych do jego potrzeb. Obecnie bardzo popularnym nurtem jest wdrażanie systemów fotowoltaicznych zintegrowanych z budynkami (tak zwane BIPV).

  W naszej ofercie znajdziesz między innymi rozwiązania z dziedziny Smart City - to stale rozwijana idea nowoczesnego miasta, w której przede wszystkim znakomicie działają struktury odpowiadające za wymianę informacji, a wszystko z wykorzystaniem energii słonecznej. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem Smart Pylonów, inteligentnych wiat przystankowych, carportów, lamp fotowoltaicznych, fotowoltaicznych szyb grzewczych oraz wielu innych praktycznych rozwiązań.

  Fotowoltaika Warszawa - firmy, klienci indywidualni i miasta znajdą u nas odpowiednią ofertę

  W naszej ofercie znajdziesz szereg możliwości, które sprawdzą się w mieście, w Twojej firmie oraz w prywatnym domu. Decydując się na montaż modułów fotowoltaicznych, przede wszystkim przyczyniasz się do ochrony środowiska przed nadmiernym zanieczyszczeniem. Bardzo istotną kwestią jest również oszczędność wynikająca z samodzielnej produkcji energii oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, które nie tylko poprawią komfort przebywania w miejscu, gdzie są zainstalowane, ale także przyczynią się do lepszego wizerunku, dzięki czemu dane przedsiębiorstwo lub miasto będzie postrzegane jako dbające o środowisko.

  Fotowoltaika Warszawa - korzyści płynące z nowoczesnych rozwiązań

  W naszej ofercie znajdziesz atrakcyjne rozwiązania Smart City - autonomiczny sprzęt, będący w stanie pracować niezależnie od panujących w danym momencie warunków (w budynku i na dworze). To urządzenia, które do zasilania używają energii z modułów fotowoltaicznych - kiedy takie źródło nie będzie wystarczało, sprzęt automatycznie przełączy się na pobór prądu z sieci energetycznej. Do sprzętu pracującego w ten sposób należą między innymi lampy uliczne, carporty czy inteligentne ławki. Dobrym przykładem obrazującym ideę smart city są inteligentne wiaty przystankowe, które podają aktualne informacje dotyczące faktycznych czasów przyjazdów środków komunikacji miejskiej. Dzięki temu użytkownik otrzymuje aktualne informacje, które realnie pomogą mu optymalnie podróżować po mieście i planować swój czas.

  Co dla domu i Twojej firmy?

  Fotowoltaika w Warszawie obejmuje indywidualne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. W swoim domu na dachu możesz zainstalować system fotowoltaiki, który nie tylko sprawdzi się jako źródło energii, ale będzie również pełnił rolę dekoracji. Podobne rozwiązania z powodzeniem zastosujesz także w budynku Twojej firmy. Dodatkowo oferujemy moduły fotowoltaiczne stanowiące części konstrukcyjne budynków, szyby grzejne, szyby ze zmienną przeziernością, szyby zintegrowane z ogniwami fotowoltaicznymi, aktywne i pasywne przegrody szklane (jako część ochrony AntyCovid), fotowoltaiczne żaluzje oraz wiele innych.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach