Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Zabrze

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Zabrze

  Produkcja i dostawa modułów fotowoltaicznych do tradycyjnych instalacji (PV) i zintegrowanych z budownictwem (BIPV) to obszary, w których od lat działa ML System S.A. Firma nastawiona jest przede wszystkim na rozwój, dlatego też posiada własne zaawansowane Centrum Badawczo-Rozwojowe. To tam opracowywane są nowe innowacyjne produkty i rozwiązania. Dodatkowo w centrum B+R elementy instalacji przed wypuszczeniem na rynek przechodzą testy jakości. W asortymencie ML System S.A. można znaleźć zarówno gotowe konstrukcje, jak i instalacje fotowoltaiczne, które montuje się na dachach, gruncie, fasadzie, czy świetliku dachowym, ale także rozwiązania Smart City, fotowoltaiczne carporty i pergole, produkcja szkła specjalistycznego oraz nowatorskie produkty z linii Smart Glass. Ponadto w ofercie dostępne są rozdzielnice, falowniki, akcesoria montażowe oraz autorski system ML SCADA służący do efektywnego zarządzania energią słoneczną.

  Zabrze fotowoltaika – darmowe i bezemisyjne źródło energii

  Panele fotowoltaiczne w mieście Zabrze charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. To z kolei przekłada się na wysoką wydajność zarówno w słoneczne dni, jak i przy złej pogodzie. Moduły nadają się nie tylko do prywatnych, ale również firmowych i instytucjonalnych systemów fotowoltaicznych. Ich konstrukcja umożliwia łatwy montaż na dachach (skośnych i płaskich) oraz na gruncie. Jeśli na dachu nie ma wystarczającej ilości miejsca lub jest on zacieniony, zaleca się montaż systemów fotowoltaicznych na ziemi. Fotowoltaika w mieście Zabrze ma pozytywny wpływ na środowisko, ze względu na swój bezemisyjny charakter.

  Panele fotowoltaiczne w Zabrzu – zalety energii słonecznej

  Instalacje od ML System to darmowa i czysta energia przez cały rok. To jednocześnie skuteczna i sprawdzona ochrona przed skokami cen energii elektrycznej. Wybierając fotowoltaikę można liczyć na niezależność energetyczną, która niesie ze sobą poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Jest to niezwykle cenne w związku z niestabilną sytuacją na rynku energii. Wszystkie parametry techniczne związane z panelami fotowoltaicznymi i innymi urządzeniami znajdują się na stronie sklepu.

  Carporty – darmowe ładowanie czystą energią

  W asortymencie ML System znajduje się też fotowoltaiczne zadaszenie parkingu - carporty, które mają możliwość samodzielnego montażu. Zestawy zawierają elementy takie jak wydajny falownik, skrzynki zabezpieczeniowe AC i DC, konstrukcja, zestawy uszczelniające, moduły fotowoltaiczne, niezbędne akcesoria do montażu oraz szczegółowa instrukcja. Carporty są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne, w tym wiatr i śnieg. Fotowoltaiczne zadaszenie parkingu przez bardzo długi czas zachowuje swój pierwotny wygląd i co najważniejsze swoje parametry. Konstrukcje mogą być dostosowane do liczby użytkowników i miejsca montażu. Sprawdzają się przy tym jako prywatne, firmowe lub publiczne instalacje fotowoltaiczne. Są przeznaczone do szybkiego i bezpiecznego ładowania pojazdów oraz urządzeń elektrycznych. Carporty charakteryzują się modułową budową, dzięki czemu poszczególne moduły można łączyć nawet do kilkunastu sztuk. To z kolei przekłada się na większą liczbę użytkowników. W razie potrzeby istnieje możliwość wprowadzenia modyfikacji dotyczących np. stopnia przezierności modułów czy wyposażenia w oświetlenie.

  Fotowoltaiczne zadaszenie tarasów, czyli darmowa energia w zasięgu ręki

  Pergole to bardzo funkcjonalne rozwiązanie fotowoltaiczne. Jej pierwsza istotna funkcjonalność to ochrona przed warunkami atmosferycznymi. Druga to funkcja estetyczna, a ostatnia - najbardziej istotna - to produkcja energii elektrycznej ze słońca.. Fotowoltaiczne zadaszenie tarasów jest całkowicie odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki temu można z niego bezpiecznie i przede wszystkim efektywnie korzystać niezależnie od pory roku. Wysokowydajne moduły fotowoltaiczne, które są najważniejszymi elementami systemów odpowiedzialnych za produkcję energii, dostarczają energię elektryczną zarówno w słoneczne, jak i pochmurne dni. Następnie może ona zostać wykorzystana np. do zasilania oświetlenia znajdującego się na tarasie i w ogrodzie lub do ładowania urządzeń. Kolejną ważną zaletą pergoli jest ich estetyczny charakter. Dzięki temu fotowoltaiczne zadaszenie tarasu będzie dobrze komponować się z każdą aranżacją.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach