Strona główna > Aktualności > ML System laureatem nagrody „Lubię, bo polskie” w kategorii „Produkt Innowacyjny 2021” z szybą QGlass
Nagroda dla ML System w konkursie „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej”
26 listopada 2021
Co dzieje się z nadwyżką energii z fotowoltaiki?
3 grudnia 2021

ML System laureatem nagrody „Lubię, bo polskie” w kategorii „Produkt Innowacyjny 2021” z szybą QGlass

ML System został laureatem tegorocznej nagrody gospodarczej „Lubię, bo polskie”, organizowanej przez Polskie Radio. Firma została wyróżniona w kategorii „Produkt Innowacyjny 2021” za rewolucyjną szybę z powłoką kwantową QGlass. W kategorii tej nagradzane są firmy wprowadzające na rynek innowacyjne rozwiązania produktowe lub usługowe, które w przełomowy sposób wpłynęły na zwiększenie konkurencyjności polskich firm na rynku krajowym lub za granicą.

„Bardzo się cieszę, że innowacja nie jest już kojarzona z dużymi koncernami zachodnimi i wielkimi markami ale również słuchacze doceniają to, co tworzymy w Polsce i widzą efekt naszej wieloletniej pracy. Widzą markę ML System i ta marka już dziś kojarzona jest z innowacyjnością (…) mamy wpływ na zmieniający się świat, na zmieniające się technologie.” – mówi Prezes Dawid Cycoń w specjalnej audycji z Gali wręczenia nagród, która w tym roku odbyła się w formule on-line.

Zapraszamy do odsłuchania całej wypowiedzi Prezesa w audycji pod linkiem.

Przypominamy jednocześnie, że uroczyste otwarcie linii produkcyjnej szyby QGlass odbędzie się już za 3 tygodnie – 16 grudnia 2021 roku. Możliwość obejrzenia transmisji online w dniu wydarzenia dostępna będzie na naszym firmowym kanale YouTube.

ML System
Autor: ML System

Komentarze są wyłączone.