Strona główna > Aktualności > ML System na Kongresie 590
Nagroda Prezydenta RP dla ML SYSTEM S.A.
18 listopada 2016
Szyby, które dają prąd – ewolucja energetyczna dzięki kropkom kwantowym.
31 stycznia 2018

ML System na Kongresie 590

Po sukcesie odniesionym podczas pierwszej edycji w 2016 roku, gdzie spółka ML System została wyróżniona Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP, również w tym roku nie mogło nas zabraknąć na Kongresie 590. Nasze stoisko, na którym demonstrowaliśmy innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem uczestników z Prezydentem Andrzejem Dudą na czele. 

Odbywający się już drugi raz w podrzeszowskiej Jasionce Kongres 590 stał się jednym z najważniejszych  wydarzeń gospodarczych w kraju. Celem II edycji Kongresu 590 było nadanie polskiej gospodarce większej dynamiki wzrostu i uwolnienie polskiego potencjału. W dniach 16-17 listopada w G2A Arena spotkało się ponad 4000 przedstawicieli świata polityki, biznesu, nauki, nowych technologii oraz administracji publicznej. Wśród prelegentów obok prezydenta Andrzeja Dudy byli m.in. premier Beata Szydło, Mateusz Morawiecki, wicepremier, Minister Rozwoju i Finansów oraz Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni organizacji Ultimate Fighting Championship w wadze słomkowej.

Jako laureat Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii Lider Małych i Średnich Przedsiębiorstw,  wręczonej podczas pierwszej edycji Kongresu 590 w 2016 roku, spółka ML System zaprezentowała innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, w tym technologię kropek kwantowych, szybę „widział – nie widział” oraz fotowoltaiczną szybę grzewczą. Nasze stoisko stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem uczestników Kongresu, w tym Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, którego zapoznaliśmy z naszymi najnowszymi produktami i wynalazkami.

 

 

kongres 4 kongres 3

kongres 5

Piotr Wilk
Autor: Piotr Wilk

Komentarze są wyłączone.