Strona główna > Aktualności > ML System na targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie
Produkty BIPV na targach ARCHITECT@WORK
18 listopada 2022
Edyta Stanek na liście „Forbes Women” wśród 100 kobiet 2022 roku
8 grudnia 2022

ML System na targach Smart City Expo World Congress w Barcelonie

W dniach 15-17 listopada br. mieliśmy przyjemność wziąć czynny udział w międzynarodowych targach Smart City Expo World Congres w Barcelonie.

Targi SCEWC co roku gromadzą liderów najbardziej innowacyjnych firm, samorządów i organizacji kierujących swoje działania i inicjatywy na rzecz inteligentnego zrównoważonego rozwoju. Wydarzenie skupia się na poszukiwaniu i wdrażaniu rozwiązań dla lepszej przyszłości miast i ich mieszkańców. Na przygotowanym wspólnie z Urzędem Miasta Rzeszowa stoisku zaprezentowaliśmy wdrożone w mieście rozwiązania, które wyróżniają się na arenie międzynarodowej pod względem technologicznym i użytkowym. Tym samym pokazaliśmy gotowe pomysły, które z powodzeniem funkcjonują w przestrzeni miejskiej.

Ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających z różnych stron świata wzbudziło flagowe rozwiązanie ML System z obszaru Smart City, czyli inteligenta wiata przystankowa, która łączy w sobie zarówno nowoczesne, praktyczne oraz ekologiczne funkcjonalności, idealnie zharmonizowane z przestrzenią miejską.

Dzięki obecności na targach udowodniliśmy, że Rzeszów jest stolicą innowacji, a ML System jest liderem w ich tworzeniu. Wspólnie promujemy rozwiązania SMART produkowane w trosce o środowisko naturalne, o przyszłość naszej planety oraz poprawiające jakość życia mieszkańców.

Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia. Zapraszamy również do obejrzenia transmisji LIVE z uroczystego otwarcia stoiska, z udziałem Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka ora Prezesa ML System Dawida Cyconia pod LINKIEM.

 

      

 

     

ML System
Autor: ML System

Komentarze są wyłączone.