Strona główna > Aktualności > ML System wyróżniony za walkę z koronowirusem
Edyta Stanek nominowana do Podkarpackiej Rady Innowacyjności
27 lipca 2021
Covid Detector
Uruchomienie nowej strony internetowej Covid Detector
18 sierpnia 2021

ML System wyróżniony za walkę z koronowirusem

Dnia 17 sierpnia 2021 odbyła się „Akademia Patriotyczna” w związku z ustanowieniem przez Sejm roku 2021 Rokiem Konstytucji 3 Maja, w 101. rocznicę Bitwy Warszawskiej. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych.

Podczas uroczystości przedstawiciele służby zdrowia, przedsiębiorstwa, instytucje oraz osoby prywatne zostali uhonorowani Statuetką „Serce za Serce w walce z koronawirusem”. Wyróżnienie to miało na celu podkreślenie zaangażowania oraz przekazanie wyrazów uznania i szacunku dla trudnej i odpowiedzialnej pracy w walce z koronawirusem.

Prezes Dawid Cycoń również znalazł się w zaszczytnym gronie osób odznaczonych przez Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego za innowacyjne urządzenie Covid Detector, które powstało by wspierać walkę z pandemią, a także umożliwić w przyszłości skuteczną diagnozę wielu innych chorób.

Bezpieczeństwo uczestników Akademii zapewniał Covid Detector poprzez możliwość wykonania bezinwazyjnego i szybkiego badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 w wydychanym powietrzu.

ML System
Autor: ML System

Komentarze są wyłączone.