Strona główna > Aktualności > ML System z elektrolizerem wodoru podczas pikniku naukowego „H2 Krosno”
ML System wybuduje 2 farmy PV o mocy 2 MW i 1,25 MW za łącznie 20,5 mln zł netto
20 lipca 2022
Moduły BIPV od ML System z odpornością ogniową EI30
11 sierpnia 2022

ML System z elektrolizerem wodoru podczas pikniku naukowego „H2 Krosno”

W miniony weekend przedstawiciele ML System wzięli udział w rodzinnym pikniku naukowym pn. „H2 Krosno” organizowanym przez jedyną szkołę średnią w Polsce, która kształci w zawodach naftowo-gazowniczych – Naftówka. Szkoła zlokalizowana jest w okolicach Bóbrki – miejscowości, gdzie Ignacy Łukasiewicz rozpoczął wydobywanie i eksploatację ropy naftowej. Dziś można tam odwiedzić muzeum jego imienia. Bieżący rok jest ogłoszony rokiem Łukasiewicza – ojca przemysłu naftowego i to jego postać i dziedzictwo były w centrum wydarzenia.
Impreza odbyła się już drugi rok z rzędu i miała za cel popularyzację wiedzy o wodorze jako paliwie przyszłości. Jako firma działająca w branży odnawialnych źródeł energii od ponad 15 lat dzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem, pomysłami, stąd podczas wydarzenia został zaprezentowany prototyp elektrolizera wodoru skonstruowany przez ML System. Urządzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, którzy przy okazji mogli posłuchać o idei jego powstania, dowiedzieć się więcej na temat jego technologii, a najmłodsi mogli zbliżyć się do fascynującego świata nauki.
Dodatkowo podczas eventu nie zabrakło naszych przedstawicieli handlowych, z którymi można było porozmawiać o odnawialnych źródłach energii oraz lepiej zrozumieć panujące aktualnie trendy na rynku fotowoltaiki.
Krótka fotorelacja z wydarzenia dostępna poniżej.

 

       
ML System
Autor: ML System

Komentarze są wyłączone.