Strona główna > Aktualności > ML System zwiększa portfel zamówień
ML System w gronie 50 najlepszych pracodawców w Polsce w dobie COVID-19
1 maja 2021
Ekspresowe testy na COVID-19 wkrótce na lotnisku w Jasionce
12 maja 2021

ML System zwiększa portfel zamówień

ML System podpisał umowę o wartości blisko 10 mln zł na dostarczenie instalacji BIPV w formie żaluzji, fasad wentylowanych, świetlików oraz produktów klasycznej fotowoltaiki. Kontrakt dotyczy kompleksu obiektów zlokalizowanych w Oławie i okolicach, w tym Galerii Oławskiej, będącej największą galerią handlową w regionie.

– Rozwiązania szklane w budownictwie nie stanowią już jedynie o wartości estetycznej budynków, a ich rola wykracza poza konwencjonalne funkcje konstrukcyjne. Zastosowanie innowacyjnych modułów fotowoltaicznych w postaci żaluzji, fasad wentylowanych czy świetlików oferuje połączenie atrakcyjnej barwy, nowej formy architektonicznej z technologią produkcji energii.  Wychodzi to naprzeciw modzie na ekologiczne budownictwo oraz wpisuje się w coraz bardziej rygorystyczne wymagania formalno- prawne w zakresie efektywności energetycznej nowo powstających i modernizowanych budynków – komentuje Dawid Cycoń, prezes ML System.

W ostatnim czasie spółka podpisała również umowę, której przedmiotem jest dostarczenie szkła laminowanego z nadrukiem oraz konstrukcji fasady wentylowanej do budynku Malmö University Orkanen Library. Łączna powierzchnia szkła to 5 tys. m2.

ML System
Autor: ML System

Komentarze są wyłączone.