Strona główna > Aktualności > Nowe punkty na mapie rynków eksportowych ML System
ML System z dwoma nowymi patentami
25 stycznia 2023
Wizyta studyjna Konserwatorów Zabytków z całej Polski
11 lutego 2023

Nowe punkty na mapie rynków eksportowych ML System

ML System dostarcza szkło fotowoltaiczne do prestiżowego 20-kondygnacyjnego centrum biznesowego Artery, zlokalizowanego w Wilnie, zaprojektowanego przez światowej sławy architekta – Daniela Libeskinda.

Foto: Wizualizacje budynku autorstwa Archinova Studio Libeskind dostępne na stronie: https://citify.eu/en/artery/

   

 

Litwa tym samym staje się kolejnym krajem eksportowym spółki. Podobnie jak Węgry, gdzie dostarczamy 2,5 tys. m2 szkła powłokowego, które zamontowane zostanie na rewitalizowanym budynku tamtejszego Ministerstwa Finansów, znajdującego się w zabytkowej części Budapesztu.

Daniel Libeskind, opisując projekt wileńskiej Artery, podkreślił, że: „wieża, zgodnie z ideą, ma stać się XXI-wiecznym symbolem tego miasta”. To nowoczesny biurowiec klasy A+, który połączy wyjątkową architekturę, doskonałą lokalizację i najwyższe standardy jakości. Węgierska realizacja natomiast  wpisuje się w unijną strategię „Fala Renowacji”, mającą na celu zwiększenie efektywności energetycznej budynków. Zestawienie tych dwóch projektów stanowi doskonałe potwierdzenie różnorodności zastosowań rozwiązań architektonicznych ML System, które doskonale sprawdzają się zarówno w procesach rewitalizacji budynków, jak i przy budowie nowoczesnych obiektów.

Warto również wspomnieć o kilku dostawach na rynki już istniejące. Dostarczamy aktualnie szkło fotowoltaiczne z podwyższonymi wymaganiami izolacji akustycznej na nowopowstający budynek w centrum Monachium, zrealizowaliśmy niedawno  dostawę ponad  1 tys. m2 fotowoltaicznej fasady wentylowanej do modernizowanej szkoły w Norwegii oraz modułów BIPV do siedziby Shell w Holandii, która również poddawana jest renowacji.

Nie zatrzymujemy się w procesie penetracji nowych rynków eksportowych przy jedoczesnym umacnianiu pozycji w miejscach już istniejących na naszej mapie sprzedaży. W kwietniu bieżącego roku zaprezentujemy nasze technologie i produkty podczas największych na świecie targów dedykowanych branży architektonicznej i budowlanej – „BAU | World’s Leading Trade Fair for Architecture, Materials, Systems”, które odbędą się w Monachium. Ekspozycja spółki wyposażona zostanie w nowoczesne – niektóre premierowo zaprezentowane- rozwiązania i koncepcje dla zrównoważonego, ekologicznego budownictwa.

Korzystając z okazji zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska – Hala C3, numer 438.

ML System
Autor: ML System

Komentarze są wyłączone.