Strona główna > Aktualności > Rzeszów został nazwany mianem europejskiego „miasta lidera” w obszarze ekologicznego transportu przez brytyjską grupę mediową Euronews.
Samolot solarny wzbił się w powietrze
11 lipca 2019
ML System uruchomia Sklep internetowy
17 lipca 2019

Rzeszów został nazwany mianem europejskiego „miasta lidera” w obszarze ekologicznego transportu przez brytyjską grupę mediową Euronews.

Rzeszów został nazwany mianem europejskiego „miasta lidera” w obszarze ekologicznego transportu przez brytyjską grupę mediową Euronews. A wszystko dzięki… wiatom autobusowym ze zintegrowaną instalacją fotowoltaiczną, które ML System S. A. dostarcza dla stolicy Województwa Podkarpackiego.

„Historia zaczęła się w 2015 roku od pilotażowego projektu zamykanego przystanku przy Galerii Graffica na Lisa-Kuli, który zimą chroni od mrozu, a latem od upału. Projekt drogi – koszty trzykrotnie przekraczały klasyczną wiatę – niemniej na tyle przypadł do gustu mieszkańcom, że ratusz poszedł za ciosem.” – czytamy w artykule, którego pełna treść jest dostępna na:

http://www.miasto2077.pl/rzeszowskie-przystanki-w-europejskiej-czolowce/?fbclid=IwAR0FNjFuFkMq1ZGB_e8S6AR7jmygb-3eM_rsdw07hI2e046CMcsLla7E8NM

ML System
Autor: ML System

Komentarze są wyłączone.