Strona główna > Aktualności > Biblioteki BIM od ML System
ML System z kontraktem na dostawę szkła BIPV do Szwecji
2 października 2021
ML System w USA
18 października 2021

Biblioteki BIM od ML System

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku udostępniamy dla partnerów, architektów i projektantów bibliotekę BIM produktów ML System, dołączając tym samym do platformy BIMobject.

Biblioteki BIM to profesjonalne narzędzie dla architektów, czy projektantów branżowych umożliwiające w łatwy i nowoczesny sposób projektowanie i modelowanie obiektów.

„Udostepnienie bibliotek, z jednej strony pozwala firmie wpisać się w nowoczesny system projektowania obiektów, a z drugiej dotrzeć ze swoimi produktami do szerokiego grona potencjalnych klientów z branży architektonicznej, inżynieryjnej i budowlanej z całego świata, co jest zgodne ze strategia rozwoju firmy. Liczymy, że dzięki stworzeniu i udostępnieniu bibliotek BIM nasze produkty staną się powszechnie stosowane, a rutynowe czynności projektowania będzie można zautomatyzować. Ponadto stosowanie naszych produktów, materiałów budowlanych, które  poza tym że spełniają podstawowe funkcje materiałów budowlanych, dodatkowo pozwolą ograniczyć koszty eksploatacji budynków, daje projektantom możliwość wykorzystania swojej kreatywności do tworzenia energooszczędnych i efektownych pod względem architektonicznym rozwiązań.” – mówi Sylwester Korzeniak, Dyrektor ds. Projektów w ML System.

Pierwsze pliki produktowe lameli i fasady wentylowanej dostępne są już do pobrania na platformie: https://www.bimobject.com/pl/mlsystem, a także na naszej stronie www: https://mlsystem.pl/biblioteka-bim/.

ML System
Autor: ML System

Komentarze są wyłączone.