Strona główna > Aktualności > Czysta energia dla każdego
Innowacje ML System z Europejską Ochroną Patentową
16 czerwca 2023
Termomodernizacja budynku. Dlaczego warto?
16 lipca 2023

Czysta energia dla każdego

Dzień otwarty w siedzibie firmy ML System

 

W dniu  21.06.2023  Dział Handlowy spółki ML System + sp. z o.o. zorganizował w Zaczerniu (siedziba spółki) dzień otwarty, na który zaproszone zostały firmy i instytucje zajmujące się dystrybucją i montażem klasycznych rozwiązań fotowoltaicznych. Program wydarzenia obejmował zarówno część merytoryczną – szkoleniową, jak i część praktyczną – zwiedzanie zakładu spółki. Podczas tej drugiej części zaproszeni goście mieli możliwość obejrzenia laboratorium, w którym powstają światowe innowacje (szczególną uwagę wizytujących skupił elektrolizer wodoru), obserwacji procesów testowania jakościowego produktów, obejrzenia szerokiego zakresu wytwarzanych w ML System rozwiązań energetyki słonecznej wraz z ich praktycznym zastosowaniem (dachówki PV, fasady PV, carporty, panele elewacyjne, żaluzje).

W tym dniu swoje prezentacje produktowe mieli również zaproszeni na wydarzenie nasi partnerzy handlowi, dzięki którym uczestnicy zobaczyć mogli nowoczesne falowniki i magazyny energii.

Kilkadziesiąt  osób biorących udział  w spotkaniu podsumowało je jednogłośnie naszym hasłem reklamowym:

Fotowoltaika to korzyście jasne jak słońce.

To był dla nas wielki zaszczyt móc prezentować naszą pracę i nasze rozwiązania ludziom, którzy wnoszą duży wkład w rozwój energetyki odnawialnej w Polsce.

Przeżyjmy to jeszcze raz. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji zdjęciowej z wydarzenia.

ML System
Autor: ML System

Komentarze są wyłączone.