Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Częstochowa

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Częstochowa

  Przedsiębiorstwo ML System S.A specjalizuje się w produkcji i dostarczaniu rozwiązań z zakresu fotowoltaiki tradycyjnej (PV) i zintegrowanej z budynkami (BIPV z ang. building integrated photovoltaics). Firma dysponuje nowoczesnym i wysoce wyspecjalizowanym Centrum Badawczo - Rozwojowym, w którym powstają nie tylko nowe produkty, ale również technologie. Dodatkowo, w centrum odbywają się testy wszystkich produktów z oferty ML System. Dopiero gdy spełnią one rygorystyczne normy jakościowe, trafiają do szerokiej sprzedaży. Asortyment ML System S.A. obejmuje wysokosprawny moduły PV, BIPV, a także pergole, carporty, instalacje gruntowe, dachowe, konstrukcje fotowoltaiczne, rozdzielnice i falowniki. Na szczególną uwagę zasługuje także autorski system ML SCADA wykorzystywany do zarządzenia pozyskaną energią.

  Fotowoltaika w mieście Częstochowa - wydajne i niezawodne moduły PV

  Poszczególne moduły fotowoltaiczne w ofercie ML System różnią się od siebie nie tylko mocą, ale również maksymalnym napięciem systemu. Doskonale sprawdzają się w domowych i przemysłowych instalacjach fotowoltaicznych. Ich konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić pełną kompatybilność z większością popularnych systemów mocowań. W praktyce oznacza to, że montaż modułów jest szybki i bezproblemowy. Fotowoltaika w mieście Częstochowa to nie tylko instalacje znajdujące się na płaskich i pochyłych dachach budynków, ale również na gruncie. Wszystkie informacje dotyczące modułów, w tym parametry techniczne poszczególnych modeli, są dostępne na stronie sklepu.

  Fotowoltaika w Częstochowie - kluczowe korzyści z energii słonecznej

  Wydajne i niezawodne instalacje fotowoltaiczne ML System umożliwiają produkcję darmowej energii. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że wytwarzanie energii pochodzącej ze słońca jest wolne od jakichkolwiek zanieczyszczeń. Fotowoltaika w mieście Częstochowa i okolicach pozwala na zabezpieczenie przed podwyżkami cen prądu i niestabilną sytuacją na rynku energetycznym. Dodatkowo, daje poczucie niezależności energetycznej, a co za tym idzie- bezpieczeństwa. Wysokosprawne moduły fotowoltaiczne produkują energię nie tylko w słoneczne, ale również w pochmurne dni. W codziennym użytkowaniu oznacza to systematycznie powiększające się oszczędności.

  Fotowoltaika Częstochowa - estetyczne i funkcjonale pergole

  Fotowoltaiczne zadaszenie tarasu to propozycja dla wszystkich osób, które chcą pozyskiwać darmową i czystą energię na własne potrzeby. Estetycznie wyglądające pergole to konstrukcje, które idealnie wpasowują się w otoczenie. Dzięki odporności na działanie warunków atmosferycznych, w tym śniegu i mrozu, można je bezpiecznie i efektywnie wykorzystywać przez cały rok.

  Carporty - darmowe ładowanie pojazdów i urządzeń elektrycznych

  Kolejną propozycją są carporty, czyli fotowoltaiczne zadaszenia parkingów. Konstrukcje tego typu można dopasować do konkretnych potrzeb użytkowników. Zmiany i modyfikacje dotyczą nie tylko liczby stanowisk przeznaczonych do ładowania, ale również przezierności i rodzaju oświetlenia. Oferujemy gotowe komplety, w których skład wchodzą wysokosprawne moduły fotowoltaiczne, wytrzymała konstrukcja wykonana z aluminium, zestaw uszczelnień, inwerter, skrzynki zabezpieczeniowe AC i DC, stacje do ładowania pojazdów, a także szczegółowa instrukcja samodzielnego montażu. Wszystkie informacje techniczne i szczegółowy opis pergoli oraz carportów można znaleźć na stronie sklepu.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach