Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Sieradz

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Sieradz

  ML System S.A. jest firmą specjalizującą się w produkcji i dostawie wysokosprawnych modułów fotowoltaicznych do instalacji zintegrowanych z budownictwem (BIPV) oraz instalacji tradycyjnych (PV). Zanim moduły trafią do sprzedaży, muszą spełnić surowe normy jakościowe. Testy odbywają się w nowoczesnym Centrum Badawczo-Rozwojowym spółki. Ponadto ośrodek badawczy zajmuje się opracowywaniem nowych innowacyjnych produktów i rozwiązań. Oferta ML System S.A. to nie tylko gotowe konstrukcje oraz instalacje fotowoltaiczne przystosowane do montażu na dachu i gruncie, ale także fotowoltaiczne systemy fasadowe, świetliki, żaluzje, miejskie rozwiązania Smart City, produkcja szkła specjalistycznego, czy też nowatorskie produkty z linii Smart Glass. Ponadto w asortymencie znajdują się falowniki, rozdzielnice, szeroka gama akcesoriów, a także fotowoltaiczne carporty i pergole. Firma opracowała także swój autorski program ML SCADA specjalnie na potrzeby wydajnego i bezpiecznego zarządzania energią.

  Fotowoltaika Sieradz – darmowa energia i bezpieczne środowisko

  Za produkcję energii elektrycznej odpowiadają moduły fotowoltaiczne ML System, które wyróżniają się wysoką sprawnością, a przy tym wydajnością. Zapewnia to bardzo dobre uzyski energii nie tylko w słoneczne dni, ale także przy złej pogodzie. Z tego względu panele fotowoltaiczne w mieście Sieradz doskonale sprawdzają się w instalacjach domowych, a także w firmowych i instytucjonalnych realizacjach. Ich konstrukcja pozwala na montaż na dachach prostych oraz spadzistych, a także na gruncie. To drugie rozwiązanie jest szczególnie polecane, gdy na dachu nie ma wystarczającej ilości miejsca na montaż paneli lub gdy dach jest częściowo lub całkowicie zacieniony. W przeciwieństwie do pierwotnych źródeł energii, energia słoneczna jest całkowicie bezemisyjna. Podczas produkcji, do środowiska nie przedostają się żadne szkodliwe substancje.

  Carporty w mieście Sieradz, czyli rozwiązanie dla właścicieli pojazdów elektrycznych

  Carport, czyli fotowoltaiczne zadaszenie parkingu funkcjonuje jako kompletny zestaw z możliwością samodzielnego montażu. To oferta dla osób prywatnych, firm i instytucji. Wydajne moduły umożliwiają bezpieczne, a przede wszystkim efektywne ładowanie pojazdów i urządzeń elektrycznych znajdujących się w bliskim sąsiedztwie. Konstrukcję carportów zaprojektowano w taki sposób, aby montaż był szybki i bezproblemowy. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do uruchomienia instalacji, w tym moduły, mocną konstrukcję, komplet uszczelnień, skrzynki zabezpieczające AC i DC, falownik i inne części niezbędne do montażu. Cały proces jest szczegółowo opisany w instrukcji dołączonej do zestawu.

  Dodatkowe informacje na temat carportów

  Fotowoltaiczne zadaszenie parkingów można indywidualnie dopasować do miejsca instalacji i wymagań użytkownika. Zmiana ta może wpłynąć nie tylko na liczbę stacji ładowania, ale także na stopień przezierności modułów, moc instalacji oraz dodatkowe elementy (jak np. oświetlenie). Carporty są przeznaczone do całorocznej eksploatacji, bowiem są zabezpieczone przed naporem wiatru oraz zaleganiem śniegu. Energia jest produkowana niezależnie od pogody.

  Pergole w mieście Sieradz, czyli sposób na estetyczny i praktyczny taras

  Kolejną bardzo popularną propozycją są pergole. Fotowoltaiczne zadaszenie tarasu łączy w sobie zarówno właściwości użytkowe (bezpłatne i bezemisyjne wytwarzanie energii) oraz estetyczny wygląd. To idealne rozwiązanie zarówno dla dużych, jak i małych tarasów. Podobnie jak carport, pergola jest całkowicie odporna na warunki atmosferyczne. Oznacza to możliwość korzystania z pergoli przez cały rok. Energia jest produkowana nawet w pochmurne dni i może zostać wykorzystana np. do zasilania oświetlenia znajdującego się na tarasie.

  Fotowoltaika w mieście Sieradz­ – sposób na niezależność energetyczną

  Instalacje fotowoltaiczne ML pozwalają na generowanie energii ze słońca, co przekłada się na możliwość uzyskania niezależności energetycznej. Produkcja energii na własne potrzeby, szczególnie w obliczu niepewnej sytuacji na rynku energetycznym, daje poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Wysokowydajne panele fotowoltaiczne w mieście Sieradz pozwalają mieszkańcom na montaż instalacji, zarówno o niskiej, średniej, jak i dużej mocy. Wszystkie parametry techniczne można znaleźć na stronie sklepu.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach