Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Gdynia

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Gdynia

  ML System S.A. specjalizuje się zarówno w produkcji, jak i dostarczaniu wydajnych rozwiązań w obrębie systemów fotowoltaiki tradycyjnej (PV) oraz zintegrowanej z budynkiem (BIPV z ang. building integrated photovoltaics). W codziennej pracy dysponujemy nowoczesnym i wysoce wyspecjalizowanym Centrum Badawczo - Rozwojowym, w którym powstają nowe technologie i produkty. Ponadto w centrum odbywają się testy jakościowe wszystkich produktów firmy, które po spełnieniu wszystkich norm trafiają na rynek. Nasza oferta obejmuje wysokosprawne moduły PV, BIPV, falowniki, rozdzielnice, konstrukcje fotowoltaiczne, instalacje dachowe, gruntowe, a także carporty i pergole. Dodatkowo, proponujemy autorski system ML SCADA wykorzystywany do efektywnego zarządzania energią pozyskiwaną ze słońca.

  Fotowoltaika w mieście Gdynia - wydajne i niezawodne moduły PV

  Moduły fotowoltaiczne ML System przede wszystkim wyróżniają się wysoką wydajnością zarówno w trakcie słonecznych, jak i pochmurnych dni. Ponadto są trwałe, wytrzymałe i niezawodne. Doskonale nadają się nie tylko do domowych, ale również do przemysłowych instalacji fotowoltaicznych. Kolejną zaletą modułów jest specjalnie zaprojektowana konstrukcja, która charakteryzuje się uniwersalną kompatybilnością. Do montażu modułów ML System można z powodzeniem wykorzystać większość popularnych systemów mocowań. Fotowoltaika w mieście Gdynia przyjmuje formy konstrukcji dachowych (instalacje na dachach płaskich i pochyłych), a także na gruncie. Poszczególne moduły fotowoltaiczne różnią się od siebie m.in. mocą i maksymalnym napięciem całego systemu. Wszystkie niezbędne informacje, w tym szczegółowe parametry techniczne, można znaleźć na stronie sklepu.

  Fotowoltaika Gdynia - kluczowe korzyści i zalety

  Montaż i eksploatacja wydajnych instalacji fotowoltaicznych pozwala na produkcję darmowej energii przyjaznej dla środowiska. Dodatkowo, skutecznie zabezpiecza przed podwyżkami cen energii i niestabilną sytuacją na całym rynku energetycznym. Fotowoltaika w mieście Gdynia to również oszczędności, które z biegiem czasu systematycznie rosną, a także poczucie niezależności energetycznej, bezpieczeństwa i stabilności.

  Carport - darmowe ładowanie pojazdów i urządzeń elektrycznych

  Zadaszenie fotowoltaiczne parkingów doskonale sprawdza się nie tylko jako przydomowa konstrukcja, ale również osiedlowa lub miejska instalacja. Ponadto carporty znajdują zastosowanie we wszystkich innych miejscach, w których zachodzi konieczność uzupełniania energii w pojazdach i urządzeniach elektrycznych. Oferta ML System S.A. obejmuje kompletne zestawy składające się z następujących elementów: wydajne moduły fotowoltaiczne, wytrzymała konstrukcja wykonana z aluminium, wszystkie uszczelnienia, inwerter, skrzynki zabezpieczeniowe AC i DC, stacje do ładowania pojazdów oraz instrukcja samodzielnego montażu. Konstrukcja carportów może być modyfikowana w obrębie liczby stanowisk, przezierności i rodzaju oświetlenia.

  Funkcjonalne i estetyczne pergole

  Kolejną propozycją są pergole, czyli fotowoltaiczne zadaszenie tarasu. To rozwiązanie jest przeznaczone m.in. dla osób, które chcą pozyskiwać czystą i darmową energią na własne potrzeby. Pergole to estetyczne konstrukcje, które doskonale wpasowują się w otoczenie. Dzięki pełnej odporności na działanie warunków atmosferycznych, mogą być efektywnie i bezpiecznie eksploatowane przez cały rok. Wszystkie informacje dotyczące carportów i pergoli można znaleźć na stronie naszego sklepu.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach