Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Kielce

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Kielce

  Firma ML System S.A. specjalizuje się w produkcji i dostarczaniu wydajnych rozwiązań fotowoltaiki tradycyjnej (PV) i fotowoltaiki zintegrowanej z budownictwem (BIPV). Firma posiada własne, wysoko wyspecjalizowane Centrum Badawczo - Rozwojowe. Dzięki temu, wszystkie elementy wchodzące w skład produktów i systemów ML System, zanim trafią do sprzedaży, przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Oferta ML System S.A obejmuje nie tylko wydajne panele fotowoltaiczne i moduły BIPV, ale również carporty, pergole, a także instalacje dachowe i gruntowe, konstrukcje fotowoltaiczne, falowniki, rozdzielnice, a także autorski system zarządzania energią ML SCADA.

  Fotowoltaika w mieście Kielce - moduły PV

  Moduły fotowoltaiczne ML System wyróżniają się wysoką wydajnością nie tylko podczas sprzyjających warunków atmosferycznych, ale też w trakcie słabszego oświetlenia. Ze względu na wysoką sprawność, stabilność mocy i długą żywotność, doskonale nadają się zarówno do domowych, jak i przemysłowych instalacji fotowoltaicznych. Ponadto konstrukcja modułów wykazuje szeroką kompatybilność z większością popularnych systemów mocowań. Fotowoltaika w mieście Kielce może być swobodnie zamontowana nie tylko na płaskich i pochyłych dachach, ale również na gruncie. Instalacja fotowoltaiczna pozwala na darmowe pozyskiwanie prądu, a co za tym idzie, generuje wysokie oszczędności. Dodatkowo, zabezpiecza przed podwyżkami cen energii. Zapewnia także poczucie bezpieczeństwa i niezależność energetyczną. Nie bez znaczenia jest również ochrona środowiska. Wytwarzanie zielonej energii pochodzącej ze słońca jest wolne od emisji szkodliwych substancji. Proponujemy panele PV charakteryzujące się różną mocą, maksymalnym napięciem systemu i innymi parametrami. Szczegółowe informacje dotyczące konkretnych produktów można znaleźć w naszym sklepie.

  Fotowoltaika Kielce - pergole i carporty

  Fotowoltaiczne zadaszenie parkingu to nie tylko źródło czystej energii, którą można wykorzystać do ładowania pojazdów elektrycznych. To również estetyczna konstrukcja, którą można indywidualnie dopasować do konkretnych wymagań użytkowników (dotyczy to m.in. liczby stanowisk, oświetlenia, stopnia przezierności modułów). Carporty ML System są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Ponadto cechują się wysoką wydajnością i łatwym montażem. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy elementów, takich jak wysokosprawne panele fotowoltaiczne, carporty zachowują pierwotne właściwości i wygląd przez wiele lat. Doskonale sprawdzają się zarówno jako zadaszone miejsca parkingowe przy domach, jak i przy osiedlach oraz innych miejscach w przestrzeni miejskiej, w których występuje potrzeba wydajnego ładowania pojazdów elektrycznych lub innych urządzeń znajdujących się w pobliżu instalacji. Oferujemy kompletne rozwiązania, w skład których wchodzi wytrzymała aluminiowa konstrukcja ze wszystkimi uszczelnieniami, wysokosprawne moduły fotowoltaiczne, inwerter, skrzynki zabezpieczeniowe AC i DC, stacje do ładowania pojazdów, a także szczegółowa instrukcja samodzielnego montażu.

  Na szczególną uwagę zasługuje również fotowoltaiczne zadaszenie tarasu łączące estetykę i praktyczność. Pergola to idealna propozycja dla wszystkich osób, które chcą pozyskiwać czystą, darmową energię i wykorzystywać ją na własne potrzeby. Pergole ML System charakteryzują się odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Dodatkowo, dzięki wydajnym i niezawodnym modułom fotowoltaicznym, stanowią źródło energii nie tylko nie tylko w trakcie słonecznych, ale również podczas pochmurnych dni. Szczegółowe dane techniczne dotyczące zarówno caproptów, jak i pergoli można znaleźć na stronie naszego sklepu.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach