Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Konin

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Konin

  Firma ML System S.A. specjalizuje się w produkcji i dostarczaniu kompletnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki tradycyjnej (PV) i fotowoltaiki, która jest integralną częścią budynku (BIPV). Dysponujemy nowoczesnym i jednocześnie wysoko wyspecjalizowanym Centrum Badawczo-Rozwojowym, w którym tworzymy i testujemy nowe produkty oraz technologie. Wszystkie elementy wchodzące w skład systemów fotowoltaicznych, zanim trafią do sprzedaży, są skrupulatnie testowane. Dopiero po spełnianiu wszystkich norm i pozytywnym przejściu testów, produkty są oferowane na rynku. Asortyment ML System S.A. obejmuje wysokosprawne moduły PV, BIPV, a także estetyczne i funkcjonalne pergole oraz carporty. Ponadto w ofercie można znaleźć instalacje gruntowe, dachowe, rozdzielnice, falowniki i konstrukcje fotowoltaiczne. Na szczególną uwagę zasługuje autorski system o nazwie ML SCADA wykorzystywany do efektywnego zarządzania energię.

  Fotowoltaika w mieście Konin - wydajne moduły PV

  Panele fotowoltaiczne ML System S.A. wyróżniają się wysoką wydajnością, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Produkują czystą i darmową energię Kolejnymi zaletami modułów fotowoltaicznych są długa żywotność, bezawaryjne działanie, wysoka sprawność i stabilność mocy. Takie połączenie sprawia, że idealnie sprawdzą się nie tylko w instalacjach domowych, ale również przemysłowych. Fotowoltaika w mieście Konin i okolicach przyjmuje formę instalacji zamontowanych na pochyłych i płaskich dachach, a także na gruncie. Moduły fotowoltaiczne w ofercie ML System S.A. są wyposażone w uniwersalny system montażu. W praktyce oznacza to pełną kompatybilność z większością najczęściej wykorzystywanych systemów mocowań. Dokładny opis wraz ze wszystkimi parametrami technicznymi modułów, znajduje się na stronie sklepu.

  Fotowoltaika w Koninie - najważniejsze korzyści

  Kluczowymi korzyściami wynikającymi z montażu i użytkowania instalacji fotowoltaicznych jest produkcja darmowej i czystej energii. W codziennej eksploatacji oznacza to znaczne oszczędności, które systematycznie rosną. Kolejnymi zaletami są poczucie niezależności energetycznej, zabezpieczenie przed podwyżkami cen energii i niestabilną sytuacją na rynku. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że produkcja energii ze słońca nie emituje żadnych szkodliwych substancji, dzięki czemu jest przyjazna dla środowiska.

  Fotowoltaika w mieście Konin - funkcjonalne carporty

  Oferta ML System S.A obejmuje m.in. fotowoltaiczne zadaszenie parkingów. Takie konstrukcje są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki wydajnym modułom, umożliwiają ładowanie nie tylko pojazdów elektrycznych, ale również urządzeń znajdujących się w okolicy carportów. Proponujemy kompletne rozwiązania, w których skład wchodzi solidna i wytrzymała rama wykonana z aluminium, wszystkie uszczelnienia, skrzynki zabezpieczeniowe AC i DC, inwerter, wysokosprawne moduły fotowoltaiczne, stacje do ładowania pojazdów oraz szczegółowa instrukcja samodzielnego montażu. Konstrukcję carportów można modyfikować m.in. w obrębie liczby stanowisk, przezierności i rodzaju oświetlania.

  Estetyczne i praktyczne pergole

  Kolejną propozycją w ofercie ML System S.A jest fotowoltaiczne zadaszenie tarasów, czyli pergole. Konstrukcje tego typu umożliwiają produkowanie czystej i darmowej energii, którą można wykorzystywać m.in. do zasilania oświetlania. Odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych sprawia, że pergole to całoroczne konstrukcje. Szczegółowe informacje dotyczące fotowoltaicznego zadaszenia tarasów można znaleźć na stronie naszego sklepu.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach