Strona główna > Fotowoltaika > Fotowoltaika Legnica

ML System S.A. to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych oraz rozwiązań praktycznych powiązanych z tymi instalacjami.

  Umów się na konsultację  Województwo

  Fotowoltaika Legnica

  Firma ML System jest wyspecjalizowana w produkcji i dostarczaniu wysokosprawnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki tradycyjnej (moduły PV) i fotowoltaiki zintegrowanej z budownictwem (moduły BIPV ( z ang. building integrated photovoltaics) Zastosowanie rozwiązań ML System to skuteczny i przede wszystkim sprawdzony sposób na ograniczenie wykorzystania EP (energii pierwotnej, nieodnawialnej) i tym samym spełnienie wszystkich wymogów prawnych. Firma dysponuje własnym, wysoko wyspecjalizowanym Centrum Badawczo-Rozwojowym, w którym testuje wszystkie elementy wchodzące w skład finalnych produktów. Dopiero gdy spełnią one normy jakościowe, wówczas trafią na rynek. Oferta ML System S.A. obejmuje m.in. carporty, pergole, konstrukcje fotowoltaiczne, instalacje dachowe i gruntowe. Ponadto dostępne są inwertery, rozdzielnice, wydajne moduły PV i BIPV, a także autorski system zarządzania energią ML SCADA.

  Fotowoltaika Legnica - sprawdzona inwestycja w czystą energię

  Czym wyróżniają się moduły fotowoltaiczne PV i BIPV firmy ML System S.A? Przede wszystkim ponadprzeciętną żywotnością, bezawaryjnością i uniwersalnym zastosowaniem. Ponadto zapewniają produkcję energii nie tylko podczas słonecznych dni, ale również w trakcie niepogody. Panele fotowoltaiczne w mieście Legnica, ze względu na swoje właściwości (wysoką sprawność, wydajność i stabilność), idealnie nadają się nie tylko do domowych, ale również przemysłowych instalacji. Oferta ML System S.A. obejmuje moduły charakteryzujące się różnymi parametrami (w tym mocą i maksymalnym napięciem systemu). Wszystkie informacje i szczegółowe opisy są dostępne na stronie sklepu.

  Panele solarne Legnica - skuteczny sposób na oszczędności

  Wydajne instalacje fotowoltaiczne to skuteczne zabezpieczenie przed podwyżkami cen energii. Ponadto zapewniają niezależność energetyczną, poczucie bezpieczeństwa i ochronę przed niestabilną sytuacją na rynku energetycznym. Nie bez znaczenia jest również bezemisyjność, a także oszczędności, które systematycznie rosną, wraz z czasem użytkowania instalacji.

  Pergole, czyli czysta energia dla każdego

  Asortyment ML System S.A. obejmuje m.in. pergole, czyli fotowoltaiczne zadaszenie tarasów umożliwiające efektywne i darmowe produkowanie energii ze słońca. Cała konstrukcja wyróżnia się estetycznym wyglądem i pełną odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Wysoka wytrzymałość sprawia, że może być bezpiecznie eksploatowana przez cały rok. Panele fotowoltaiczne, które są nieodłącznym elementem instalacji, charakteryzują się wysoką wydajnością w tracie słonecznych i pochmurnych dni. Oferujemy zestawy przeznaczone do samodzielnego montażu, zawierające wszystkie niezbędne podzespoły i akcesoria do uruchomienia instalacji w mieście Legnica.

  Carporty, darmowe ładowanie pojazdów i urządzeń elektrycznych dla wszystkich

  Na szczególną uwagę zasługuje także fotowoltaiczne zadaszenie parkingu, czyli carport. Konstrukcje tego typu można indywidualne dopasować do wymagań użytkowników. Modyfikacji może ulec rodzaj oświetlenia, przezierność i przede wszystkim liczba stanowisk do ładowania. Panele fotowoltaiczne w mieście Legnica wykorzystane do fotowoltaicznego zadaszenia parkingów są w pełni odporne na działanie czynników zewnętrznych. Carporty doskonale sprawdzają się nie tylko w przydomowych, ale również osiedlowych i ogólnodostępnych miejscach postojowych. Umożliwiają bezpieczne, szybkie i darmowe ładowanie pojazdów i urządzeń elektrycznych znajdujących się w zasięgu. Podobnie jak pergole, są dostarczane w formie zestawów do samodzielnego montażu.

  Sprawdź naszą ofertę w innych miastach